Перманентний макіяж: причини зробити татуаж

Не можеш сприймати себе без макіяжу? Вранці твоє обличчя без грама косметики здається безликим і, м’яко кажучи, не симпатичним? Носити постійно нехай навіть легкий make-up неможливо, а так хочеться завжди бути красивою. Вже в кінці минулого століття косметологи придумали вихід із ситуації – перманентний макіяж. Так рятівний він?

Татуаж: поцілунки під дощем без страху втратити обличчя

Специфіка татуажу така, що у верхні шари шкіри впроваджуються спеціальні барвники. Так створюється ефект звичайного макіяжу, який протримається від 3-х до 5-и років. Завдяки різним технікам та видами татуажу твої губи будуть виглядати смачно в будь-який час дня і ночі, а очі і брови – виразно.

Не тільки вранці і вночі, але і на пляжі, в басейні, під дощем, в кінці робочого дня без судомних подкрашиваний ти прекрасна. І цілуватися можна, не переживаючи про те, що косметика залишиться не на тобі, а на обличчі коханого.

Татуаж як необхідність

Перманентний макіяж стане справжнім порятунком для тих, у кого косметика викликає алергічні реакції, дівчат з гіперчутливою шкірою, а також перенесли виснажливе лікування ракових хвороб.

До того ж татуаж – це економія часу і коштів. Адже уяви тільки, скільки ти витрачаєш на косметику за 5 років, постійно купуючи дорогі новинки. А час на макіяж – це в середньому близько години на день. Татуаж ж зробила і забула.

У справі татуажу головне – вибір майстра

Звичайно, татуаж – не чарівна процедура. Не закривай очі на медичні протипоказання і неухильно дотримуйся рекомендацій спеціаліста. До речі, дуже важливо вибрати хорошого майстри татуажу. По суті, від його вправності залежить набагато більше, ніж від обладнання. Адже найголовніше – це правильна техніка введення пігментів (глибина проколу, чіткість ліній, підбір необхідних саме тобі пігментів).

Зверни увагу: татуаж, як і будь-який інший вид макіяжу, повинен, перш за все, прикрасити тебе, гармоніює з кольором шкіри, волосся, типом зовнішності. Кращий татуаж той, який виглядає природно.

До перманентного макіяжу будь готова

Не спокушайся, татуаж не може проходити безболісно. Тому він обов’язково робиться під анестезією. Його перший ефект – почервоніння і набряклість. Вони зникнуть протягом трьох днів. Татуаж брів найбільш безболісний. А от шкіра губ і повік куди більш чутлива.

Пігменти, які вводяться при татуажі, схильні до дії сонця: вони поступово бліднуть. Тому необхідна легка корекція кожен рік і не зловживай засмагою.

Види татуажу:

  • Татуаж брів усуне недоліки у формі, густоті і колір брів.
  • Татуаж губ – контур, повна розтушовування і техніка 3D (збільшення пухлости губ). Процедура скоректує асиметрію контуру губ (при потребі), зробить їх більш пухкими і соковитими, поверне втрачену з роками яскравість.
  • Татуаж повік – стрілка на століттях, може бути різної ширини та інтенсивності. Відмінно скоректує форму очей.
  • Мушка – штучна родимка стане твоєю справжньою родзинкою. Бери приклад з Мерилін Монро і Клаудії Шиффер.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *