Переваги лазерної епіляції зони бікіні

У гонитві за чарівним виглядом і впевненістю в собі сучасні представниці прекрасної статі готові на все, вони зазнають безліч неприємних відчуттів, щоб стати більш привабливим.

Це відноситься і до процесу епіляції, особливо в інтимній зоні, так як там шкіра найбільш ніжна і чутлива, але її так само хочеться зробити гладенькою та бездоганною. Косметологія давно не стоїть на місці, спеціалізовані клініки можуть запропонувати клієнткам цілий список послуг з видалення волосся в інтимній зоні, однією з них є лазерна епіляція бікіні.

Особливості процедури

Лазери використовуються вже в багатьох галузях медицини та косметології, це слово вже давно перестало бути іноземній абревіатурою, воно міцно закріпилося в сучасній російській мові. Відгуки про процедури з використанням лазера в більшості своїй є позитивними, і на те є вагомі причини. Лазер не пошкоджує шкіру, він дозволяє провести ту чи іншу маніпуляцію без безпосереднього контакту з тілом клієнта. Конкретно лазерне видалення волосся в інтимній зоні відрізняється не тільки помітною ефективністю, але і практично повною безболісністю.Багато хто інші види епіляції не можуть похвалитися цим фактом, адже шкіра в зоні бікіні потребує особливо делікатного підходу.

Є кілька видів лазера, які застосовуються в інтимній зоні, але у всіх у них один і той же принцип дії. У волоссі людини міститься пігмент – меланін, його концентрація визначає колір волосся. Лазерне випромінювання, спрямоване на фолікул волосся, впливає саме на меланін, який перетворює одержувану енергію в теплову. Іншими словами, в корені волосся відбувається підвищення температури, в результаті чого він руйнується.

При цьому саме видалення волосся відбувається не відразу ж, вони самостійно випадають протягом одного або двох тижнів. Цей фактор необхідно враховувати тим, хто хоче домогтися миттєвого результату, їм потрібно буде скористатися іншими методами епіляції.

Види лазерної епіляції

Сучасні технології дозволяють удосконалювати існуючі апарати, покращуючи ті або інші їх характеристики. У зв’язку з цим на основі однієї процедури лазерної епіляції виникло кілька видів, кожен з яких може застосовуватися для видалення волосся в зоні бікіні, вони розрізняються за типом використовуваного лазера:

 1. Рубіновий. Цей вид лазера, використовуваного для епіляції, є найстарішим, тому він має кілька недоліків, які підтверджують та відгуки клієнтів. По-перше, рубіновий лазер підходить тільки для видалення темних волосся на світлій шкірі, для інших цветотипов він або не принесе бажаного результату, або викличе неприємні наслідки. По-друге, він працює досить повільно, частіше всього можна добитися тільки одного спалаху в секунду, у зв’язку з цим доведеться довго перебувати у косметолога, особливо при епіляція глибокого бікіні.По-третє, рубіновий лазер проникає тільки у верхні шари шкіри, більш глибокі волоски він не зможе зруйнувати.
 2. Олександритовий. Це не самий новий тип лазера, але самий популярний, так як є середнім варіантом – не найдорожчим, але досить ефективним. Обмеженням в цьому випадку стають тільки руді і світле волосся, так як олександритовий лазер однаково ефективно показує себе як чорних, так і на каштанових волосся. Проте він все ж має меншу швидкість, ніж більш сучасні апарати, але і вартість процедури буде набагато менше. Швидкість цього лазера вище, ніж рубінового, вона може становити до десяти спалахів в секунду.
 3. Діодний. Це наступна сходинка лазерної епіляції після олександритової, він має ряд вагомих переваг. По-перше, знімається обмеження з власниць смаглявої шкіри, хоча руді і світле волосся все ж непідвладні методикою. По-друге, діодний лазер може проникати в глибокі шари шкіри, щоб видалити недоступні іншим лазерів волоски. Однак з-за цього фактора діодний лазер поступається александритовому в швидкості, він може відтворювати до восьми спалахів в секунду.
 4. Неодимовий. Це сильно відрізняється від інших прогресивний метод лазерної епіляції. Його головна особливість полягає в тому, що він впливає не на меланін, а на оксигемоглобін, який міститься виключно в волоссі, шкірі він відсутній. Це дозволяє уникнути опіків навіть на темній шкірі, тому неодимовий лазер підходить під будь кольоротип. Перевагою є і швидкість його роботи, як кажуть відгуки косметологів, за секунду він може зробити до ста спалахів.Однак цей метод самий дорогий, і не кожна клініка може дозволити собі придбати такий апарат, тому використовується неодимовий лазер вкрай рідко.

Хід процедури

Перед тим як зважитися на лазерну епіляцію інтимної зони, потрібно розуміти, що вона собою являє. Якщо серед ваших знайомих ще ніхто не проходив таку процедуру і не може поділитися враженнями, можна почитати відгуки реальних людей, це допоможе вирішити, чи варта гра свічок.

Спочатку вам потрібно буде записатися на прийом до косметолога, цей крок обов’язковий, не треба на ньому економити і відразу переходити безпосередньо до епіляції. На консультації лікар повинен розповісти вам, чого очікувати від процедури, які існують протипоказання і можливі побічні ефекти. Якщо після цього ви будете згодні на лазерну епіляцію інтимної зони, фахівець повинен буде визначити ваш кольоротип, провівши потрібні тести.

Так як шкіра в інтимній області дуже чутлива, а процедура припускає нагрівання, перед її проведенням, під час і після завершення процесу шкіра охолоджується одним із способів. По-перше, на випромінюючу бік лазера можуть прикріпити спеціальну охолоджуючу насадку з скла, сапфіра або металу. По-друге, охолодження може відбуватися у вигляді подачі холодного повітря на оброблювану зону. По-третє, фахівець може завдати охолоджуючий гель, цей варіант використовується в більшості випадків.

У всіх людей різний больовий поріг, багато при проходженні лазерної епіляції відчувають лише легке поколювання і тепло, але ті, у кого низький больовий поріг, можуть відчувати явну біль. Якщо ви знаєте про таку особливість свого організму, потрібно заздалегідь сказати про це лікаря, щоб він підготував місцеву анестезію.

Після того як нанесений охолоджуючий гель, спеціаліст приступає до самої лазерної епіляції. Вам на очі надягають захисні темні окуляри, після чого лікар виробляє впливу маніпулятором. Тривалість сеансів може бути різною, все залежить від типу застосовуваного лазера і величини площі обробки. Епіляція глибокого бікіні буде виконуватися декілька довше, ніж простого, але в більшості випадків час не перевищує однієї години.

Коли лазерна епіляція зони бікіні повністю завершена, знову наноситься охолоджуючий гель, а після нього – заспокійливий засіб. Це робиться для того, щоб звести больові відчуття і дискомфорт після процедури до мінімуму.

Для повного позбавлення від небажаного волосся потрібно кілька сеансів, їх кількість визначається лікарем у кожному конкретному випадку. Якщо звернути увагу на відгуки фахівців і клієнтів, вистачає від 4 до 8 процедур, щоб позбутися від волосся в інтимній області на строк від трьох до шести років. У тому випадку, якщо кольоротип ідеально підходить під тип лазера, можна забути про подальшу епіляції назавжди. Між сеансами робиться перерва, по-перше, щоб шкіра могла відпочити від перенесеного стресу, а по-друге, щоб волосся знову почали зростати.У більшості випадків для цього вистачає одного місяця, рідше робиться перерва на два місяці.

Обмеження до процедури

Як і будь-яке інше косметологічне втручання, лазерна епіляція інтимної зони має свої протипоказання, які необхідно враховувати безпосередньо перед процедурою. Ці обмеження стандартні для маніпуляцій подібного плану:

 • вагітність і період лактації;
 • онкологічні захворювання;
 • серцево-судинні захворювання;
 • цукровий діабет на всіх стадіях;
 • дерматологічні захворювання в інтимній області;
 • період менструацій;
 • смаглява і темна шкіра, якщо ці протипоказання диктуються типом використовуваного лазера;
 • татуювання, родимки й відкриті ушкодження в інтимній зоні;
 • висока чутливість до лазерного випромінювання, алергія на компоненти процедури;
 • схильність до утворення келоїдних рубців та їх наявність в інтимній області;
 • інфекційні захворювання, що перебувають у гострій стадії.

Ці протипоказання не можна ігнорувати, інакше це може призвести до неприємних наслідків. На попередній консультації фахівець повинен скласти повну картину стану вашого здоров’я, тільки після цього він може допустити вас до процедури, якщо ніяких обмежень не виявлено. Якщо він цього не зробив, слід засумніватися в його досвідченості і надійності клініки.

Як підготуватися

Лазерна епіляція в інтимній зоні не вимагає дотримання суворих правил перед процедурою. Однак для її успішного проведення і відсутності ускладнень необхідно дотримуватися простих рекомендацій:

 1. Протягом двох тижнів до епіляції не можна відвідувати пляж і солярій, це ставитися до протипоказань майже всіх типів лазера. На смаглявій шкірі можуть з’явитися опіки або порушитися пігментація. Негативні відгуки про процедуру найчастіше є наслідком ігнорування цього факту.
 2. Довжина волосся під час проведення процедури повинна становити в середньому 2 мм, тому за кілька днів до призначеної дати потрібно видалити їх за допомогою бритви. Використання інших засобів епіляції не рекомендується, так як це ускладнить роботу лікаря.

Можливі ускладнення

Не завжди процедура лазерної епіляції зони бікіні проходить вдало, в деяких випадках можуть виникнути ускладнення. Найчастіше це трапляється із-за недосвідченості фахівця, яка проявляється у вигляді ігнорування того чи іншого протипоказання або встановлення неправильних параметрів на апараті. Є декілька найпоширеніших побічних ефектів:

 1. Опіки або ділянки з порушеною пігментацією. Можуть виявлятися на смаглявою або темній шкірі, а також при встановленні занадто потужного випромінювання. Для позбавлення від побічного ефекту зазвичай вистачає двох тижнів при призначенні дерматологом правильного лікування.
 2. Почервоніння, набряки або синці. Не вимагають особливого лікування, проходять протягом тижня. Професіоналізм лікаря не грає ролі, утворюються в більшості випадків.
 3. Пухирі або алергія. Можливі при ігноруванні протипоказань, лікуються у дерматолога.

Щоб уникнути виникнення ускладнень, необхідно ретельно вибирати клініку і фахівця, який буде проводити епіляцію. Найчастіше дівчата орієнтуються на відгуки, залишені на сайті клініки. Також потрібно звернути увагу на дотримання персоналом елементарних санітарних норм, на престиж закладу і кількість клієнтів.

Рекомендуемо переглянути майстер клас:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *