Педикюр зима 2017-2018: простота і розкіш

Красуня-Зима в розкішному білому вбранні підносить в дар не тільки снігові замети і морози, але і модні тенденції для панянок. Приємним сюрпризом є ефектний, і в той же час скромний дизайн педикюру на зиму 2017-2018 року.

Педикюр зима 2015-2016

Педикюр: твори мистецтва дизайнерського світу на нігтях

Дизайн нігтів багато в чому повторює модні тренди манікюру. Самим популярним і легким у створенні є педикюр з геометричними принтами і простими смугами. Смужки можуть бути уздовж нігтьової пластини, поперек або по діагоналі, виступати в якості основного малюнка, виділяючись кольором або служити своєрідним розмежувачами відтінків.

Педикюр зима 2015-2016

Актуальна на нігтях ніг клітка, в тому числі різнобарвна, шахова дошка, трикутники, лінії, що нагадують затишний твідовий орнамент. Звірині малюнки, лінії і горошок користуються успіхом навіть у морозну пору.

Популярний в зимовий сезон в’язаний дизайн на нігтях також прийнятний і для педикюру. Об’ємний орнамент, в стилі затишного светри, створюють з допомогою гелю, і, як правило, наносять на нігті великих пальців. Гарний подібний мотив в білому кольорі, поєднуючись з білим покриттям на інших нігтьових пластинах, прикрашені сніжинками і стразами, чудовий в’язаний дизайн і сіро-пастельних відтінках.

Педикюр зима 2015-2016

Педикюр зима 2017-2018: колірні рішення

Фантазія маестро нігтьового сервісу буяє у всій красі, проте взимку головувати буде однотонність з легкими мотивами розкоші. Як і раніше популярною є гра контрастів, де більш нейтральні відтінки, як правило, це беж, сірий, гірчичні, поєднуються з яскравими тонами. Морозний час року на Олімпі моди пройде під знаками благородних бордових, розкішних синіх, легендарних чорних, царських фіолетових і бездоганних золотистих кольорів.

Педикюр зима 2015-2016

Необов’язково всі нігті покривати виключно одним кольором. Кілька нігтів традиційно можна виділити будь-яким відтінком. Розкішні стрази та каміння, що імітують коштовності, біля основи нігтя, посередині і в краю залишаються актуальними. Можна викласти чудову композицію або розмістити камінчики в хаотичному порядку.

З настанням зими популярна новорічна символіка: казкові картини, чарівні орнаменти. Відмінно доповнюють навіть монохромний палітру сніжинки, намальовані сріблястим блиском, білосніжні перлини.

Педикюр зима 2015-2016

Поза конкуренцією французький педикюр з різнобарвною облямівкою, ніжний одноколірний градієнт, в якому один колір, насичений на кінчиках нігтів, плавно втрачає свою інтенсивність до основи нігтьової пластини, являючи собою чудовий дизайн, суміш розмитого френча і легкого оригінального покриття.

Зимовий педикюр 2017-2018 елегантний, граціозний і витончений, радує своєю різноманітністю і красою!

Рекомендуємо переглянути майстер клас:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *