Педикюр, здоров’я і краса ваших ніг

Педикюр в домашніх умовах для початківців, дуже простий і доступний абсолютно будь-якій дівчині і жінці. Головне приготувати необхідні інструменти, запастися терпінням і слідувати рекомендаціям, які будуть представлені нижче.

Що потрібно?

Отже, почнемо зі списку використовуваних у даній процедурі інструментів, вони є майже у кожної дівчини, яка хоча б раз сама робила манікюр.- верстат для педикюру. Його лезом зрізається мертва шкіра з п’яток, що є важливо складовою частиною в такій справі, як педикюр в домашніх умовах;

— два види пемза: м’яка, груба;

— двостороння лопатка, для кутикули;

кусачки для неї;

— манікюрні ножиці або кусачки;

— пилка для нігтів;

— шліфування;

— таз з мильною та нагрітою водою;

— рушник;

— крем для ніг;

— шкарпетки;

— лак для нігтів.

Послідовність дій при педикюрі

Все необхідне готово, тепер можна приступати безпосередньо до самої процедури. Вона, безсумнівно, буде відрізнятися від салонної послуги, де все буде зроблено досвідченим майстром. Але ж саме в цьому і полягав питання, як зробити педикюр в домашніх умовах, не користуючись послугами спеціаліста.

1.Почнемо з розпарювання ніг в теплій воді близько 20 хвилин. Потім витягуємо одну ногу, обтираем рушником і зрізаємо омертвілі ділянки шкіри з п’яти. Притискаємо верстат щільно до поверхні і різким рухом зрізаємо зайве. Так проходимо всю п’яту;
2.Грубої пемзою затираємо виступаючі нерівності після обрізання;
3.М’якою пемзою вирівнюємо поверхню п’яти, стопи та пальчиків;
4.Проходимся шліфуванням, щоб надати шкірі м’якість;
5.Далі переходимо до нігтям. Обрізаємо відрослий край і вирівнюємо його пилкою;
6.Лопаткою відсуваємо кутикулу, чистимо під неї, і прибираємо птеригий з поверхні нігтя;
7.Обрізаємо кутикулу і мертву шкіру навколо самого нігтя;
8.Промиваємо ногу у воді, знову витираємо рушником, наносимо крем і одягаємо Педикюрні шкарпетки.

Точно також наводимо в порядок і іншу ногу. При цьому не варто забувати, що після того як живильний крем додасть ніжок бархатисту і ніжну поверхню, шкарпетки можна зняти. І завершальним штрихом буде нанесення лаку на нігті.

Рекомендація

Таку процедуру варто робити як мінімум один раз в два тижні. Це не тільки допоможе виглядати ніжок красивіше і акуратніше, але і вплине на їх здоров’я.

Зменшиться кількість натоптишів і мозолів. Адже ці паразити утворюються внаслідок носіння неправильного взуття, рідкісної гігієни і ходіння босими ногами по дому.

Так само, педикюр приносити розслабляючий ефект. Ванна з теплою водою дозволяє ногам звільнитися від втоми. Як наслідок такої частої турботи, поява роздутих вен і зморшок по краях стопи, можна буде відкласти на кілька років.

В літній період, хороший педикюр дозволяє його власниці носити абсолютно будь-яку взуття. Босоніжки з відкритим носом і п’ятою, так обожнювані усіма модницями.

Одним словом, акуратний педикюр, неважливо зроблений він вдома або в салоні, буде викликати заздрість і захоплення.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *