Педикюр європейський

Європейського педикюру відрізняється від класичного тим, що в ньому використовується необрізний метод обробки кутикули, без застосування ванночок і традиційних манікюрних інструментів. Цей метод найбільш безпечний, так як кутикула просто відсувається.

Технологія європейського педикюру

При частому застосуванні європейський педикюр робить кутикулу значно тонше. Це і є основою цього виду педикюру.

Різниця між класичним обрізним та європейським педикюром істотна. Після застосування обрізного педикюру кутикула починає ще більше розростатися і можливо поява задирок. Це негативно впливає на здоров’я нігтів і надає їм неохайний вигляд.

Технологія європейського педикюру проста у виконанні і займає не дуже багато часу. Для видалення кутикули при необрезном педикюрі застосовуються спеціальні засоби, що містять мінерали і вітаміни, ремуверы, у вигляді кремів, молочка, масел або гелів. Ці засоби швидко розчиняють затверділу кутикулу і одночасно живить нігті і шкіру навколо них.

Етапи європейського педикюру:

  1. Для початку слід прибрати з нігтів старий лак, застосовуючи щадні засоби для зняття лаку.
  2. На поверхню нігтя нанести спеціальний засіб для видалення і розм’якшення кутикули.
  3. Через 5-10 хвилин, коли кутикула розм’якне, її слід відсунути до основи нігтя апельсиновою паличкою, а поверхня нігтя протерти серветкою.
  4. За допомогою спеціальної пилочки надати бажану форму і довжину нігтям. Пам’ятайте, що ножиці в європейському педикюрі ні в якому разі не застосовуються.
  5. На стопи і п’яти ніг нанести размягчающий крем або ремувер для педикюру.
  6. Через 15-20 хвилин, коли шкіра розм’якне, стопи і п’яти шліфуються за допомогою пемзи. Таким чином можна видалити ороговілу шкіру і натоптиші.
  7. Нанести на шкіру ніг живильний крем.
  8. Завершити процедуру легким масажем, який поліпшить кровообіг в стопах.
  9. Останнім штрихом стане нанесення лаку на нігті.

Перевага європейського педикюру полягає в делікатної обробки нігтів і шкіри. Він повністю виключає потрапляння будь-яких інфекцій, а крім цього, суттєво економить час.

Європейський педикюр нескладний і його можна легко застосовувати навіть у домашніх умовах. Бажано проводити необрізний педикюр не менше одного разу на два тижні. А коли кутикула стане тонше, то такий педикюр можна проводити раз на місяць. Ваші ніжки будуть мати доглянутий вигляд і їх не соромно буде показати на фото своїм подружкам.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *