Педикюр як він є очевидні переваги кожного методу

Педикюр – поняття, що включає в себе не тільки догляд за нігтями на ногах, але і станом шкіри стоп. Турбота про здоров’я і красу ніжок передбачає цілий комплекс процедур, які дозволяють привести в порядок нігті, позбутися мозолів і натоптишів, очистити і зволожити шкіру. Сьогодні існують різні методи догляду за ногами, що дозволяє вибрати кожному найбільш комфортний і доступний вид педикюру.

Класичний обрізний

Найбільш відомий і поширений спосіб догляду за нігтями і шкірою ніг. Саме технологія догляду лежить в основі назви даного методу. Він передбачає використання інструментів (щипців, ножиць та ін) для зрізання нігтів, мозолів і косметичної обробки шкіри ніг. Тривалість цієї процедури – близько півтора годин. Основним мінусом класичного способу є ризик отримання травм і занесення інфекції через ванночки, використовувані для розпарювання ніг і неналежною дезінфекції інструментів.Ще одним недоліком методу є активне відновлення шкіри в місцях її фізичного видалення, що може призвести до ще більшого затвердінню шкірного покриву і появі мозолів.

Європейський (сухий)

Даний метод догляду за нігтями і шкірою стоп не передбачає використання води та ножиць. У цьому випадку розм’якшення кутикули виконується за допомогою спеціальних складів, нігті обробляються пилочками, а стопи – пемзою. У ході такої обробки ризик заразитися грибком або отримати мікротравму зводиться практично до нуля. Однак помітні результати такого догляду будуть досягнуті не відразу, а лише після 6-7 сеансів. Тривалість такої процедури – близько години.

Апаратний

Дана методика з’явилася ще у другій половині минулого століття. Спочатку вона застосовувалася для усунення різних затвердеваний стопи (мозолів, натоптишів і ін), а згодом стала активно використовуватися для комплексного естетичного догляду за ногами. Така процедура виконується за допомогою спеціального апарата з насадками, призначеними для виконання різних видів обробок. Використання размягчителя, що наноситься на ноги, дозволяє легко, дбайливо і швидко видалити огрубілу шкіру.Незаперечна перевага даного методу полягає у відсутності необхідності попереднього розпарювання ніг, легкому і безпечному видаленні ороговілої шкіри, а також безболісному лікуванні тріщин, мозолів, врослих нігтів.

SPA

SPA часто проводиться після класичного або апаратного педикюру в якості відновлення процедури. Особливістю даного догляду за шкірою ніг є відсутність будь-яких інструментів для підпилювання і обрізання. Всі процедури проводяться за допомогою спеціальних косметичних засобів, що забезпечують релаксуючий і тонізуючий ефект (солі, лікувальні грязі, екстракти водоростей тощо). Існує безліч різновидів SPA-процедур, метою яких є очищення, живлення шкіри і підтримання її здоров’я та краси.Найбільш поширеними способами догляду є скраби і маски для ніг, а також масаж стоп.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *