Педикюр — всесезонний хіт краси

Для сучасної людини педикюр — комплексний догляд за нігтями на ногах і шкірою стоп, — є обов’язковою процедурою з двох причин. На першому місці стоїть естетика, оскільки педикюрні процедури роблять шкіру, пальці і нігті красивими. Здавалося б, в холодну пору року наші стопи приховані від сторонніх поглядів, чому б не зробити паузу? Але друга причина, чому не варто запускати ваші ніжки, – здоров’я нігтів, шкіри і навіть суглобів. І в ті довгі місяці, коли ми носимо закрите взуття і кілька шарів одягу, догляд за нігтями ніг необхідний подвійно.

Навіщо це потрібно?

Сама назва «педикюр» бере початок від латинських слів «pedis» — ноги, і «cura» — турбота. То це і є турбота про здоров’я та естетиці ваших ніг, вдосконалення їх зовнішнього вигляду.

1. Подібний догляд дає можливість захистити стопи і нігті від ураження грибком. За допомогою спеціальних інструментів і засобів видаляються вже відмерлі шари шкіри. Салонна процедура проходить під чітким контролем досвідченого фахівця, в той час як використання професійного інструментарію в домашніх умовах може принести дискомфорт.

Зміна кольору шкіри або нігтьової пластинки, стан кутикули – все це тривожні сигнали, які легко зчитуються фахівцем. На жаль, в більшості випадків «домашній» догляд ігнорує перші прояви хвороби. Люди з грибковим ураженням стоп і нігтів найчастіше зовсім не вважають себе хворими, і звертаються до лікаря тільки коли грибок переходить в активну стадію, а вони самі стають джерелом інфекції для оточуючих.Не варто недооцінювати серйозність подібних захворювань: колонії грибка з’являються аж ніяк не тільки на нігтях або стопах, поширюючись по всьому тілу з током лімфи, приводячи до генералізованої інфекції або інших захворювань.

2. Педикюрні заходи пом’якшують шкіру стоп, стимулюючи кровообіг і попереджаючи розвиток набряків, освіта натоптишів і мозолів, що актуально в будь-якому сезоні року. Для зимового часу показана парафінотерапія, робить шкіру м’якою та еластичною.

3. Догляд за нігтями в холодну пору року необхідний, тому що і шкіра, і нігті стають суші. Стаючи більш ламкими, нігтьові пластинки частіше руйнуються і розшаровуються. Відчуваючи тиск з боку закритого взуття, нігті можуть вростати або розщеплюватися.

Довіряйте досвідчених профі

Робіть педикюр регулярно й у досвідчених фахівців в салоні краси. Це не просто обрізання кутикули і нігтьового краю, а цілий комплекс процедур, включаючи масаж, пілінг, активне зволоження і дизайн нігтів. Майстер, виходячи з ваших особливостей та індивідуальних потреб, підбере для вас уходовые кошти та профілактичні комплекси. І ваші ноги будуть красиві і здорові цілий рік!

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *