Педикюр – основні види та етапи

Ваші ноги заслуговують особливої турботи, бути може, навіть більшою, ніж руки. Нехай руки знаходяться весь час на увазі, але саме ноги беруть на себе основне навантаження. М’яка, доглянута шкіра, розслаблені м’язи ніг – це фізіологічна потреба. А про те, як це красиво, напевно, не варто розповідати – ви й самі це знаєте.

Доглядати за ногами потрібно не тільки влітку, коли ми носимо відкрите взуття, але і в холодні періоди року. При носінні закритому взутті ми травмуємо нігтьові пластини, натираємо шкіру, з-за чого з’являються тріщини і мозолі. В ідеалі виконувати професійний педикюр потрібно два рази в місяць – це допоможе підтримувати ваші ніжки в прекрасному стані.

Які існують види педикюру?

Педикюр в Королеві ми проводимо із застосуванням спеціального устаткування, яке стерилізуємо після кожного клієнта. Які види педикюру проводять в нашій студії в Королеві?

1. Класичний педикюр

Під час цієї процедури використовуються теплі, ароматні ванни з морською сіллю, олією і трав’яними екстрактами. Коли ви потримаєте ноги в такій ванні, шкіра на ступнях розм’якшиться, стане більш м’якою і кутикула та шкіра біля основи нігтів.

2. Педикюр європейський

Все більше жінок вибирають саме цей вид педикюру. Що ж у ньому особливого? Щоб пом’якшити кутикулу, використовуються спеціальні склади. Наносяться вони точково, а в результаті майстер зможе видалити кутикулу без застосування якихось ріжучих, гострих інструментів.

3. Апаратний педикюр

Під цим видом догляду за ногами розуміється видалення ороговілих ділянок шкіри з використанням професійного устаткування. Якщо шкіра дуже груба, суха, то апаратний педикюр буває просто необхідний.

4. Комбінований педикюр

Комбінований педикюр – це поєднання класичного та апаратного педикюру. В цьому випадку обробка нігтів відбувається з використанням ножиць і щипчики, а з допомогою апарату віддаляються ороговілі ділянки шкіри.

Які етапи педикюру?

Звичайно ж, багатьом жінкам важливо знати, в якому саме порядку будуть проводитися процедури під час педикюру в Королеві. Відразу ж відзначимо, що майстри нашої студії спеціалізуються на безболісному педикюрі. Скажемо більше – ви отримаєте від нього задоволення, зможете розслабитися.

На початку процедур ваші ніжки візьмуть ванну з травами і маслами. Під час цієї процедури шкіра ступень буде скрабирована, а після майстер наносить на неї омолоджуючу сироватку. Після прийому ванни ваші ноги чекає приємний масаж.

Всі процедури проводимо практично в операційних умовах – ми готуємо приміщення, стерилізуємо інструменти, використовуємо тільки сертифіковані засоби. Ми зводимо ризик зараження шкірними інфекційними захворюваннями до нуля.

Як працює студія? Без вихідних, тому вибирайте зручний для вас час і записуйтесь до нас заздалегідь! Ми зможемо зробити ваші ноги красивими, м’якими і просто чарівними. Побалуйте свої ніжки педикюром!

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *