Педикюр класичний обрізний

Педикюр – гігієнічна процедура по догляду за стопами ніг. Рекомендується проводити щомісяця, особливо в літній час, коли використовується відкрита взуття, нігті забруднюються пилом, потім, швидше утворюються натоптиші. Педикюр показаний всім людям, так як з його допомогою підтримується нормальний стан шкіри підошов, нігтів і пальців ніг, міжпальцевих складок. Чисті, оброблені, доглянуті ноги з використанням відповідного лаку, прикрас для нігтів додадуть певний шарм до Вашого зовнішнього вигляду.

Інші частини відео дивіться нижче

При класичному обрізний педикюр проводиться зрізання відмерлих клітин шкіри, нігтя, счистка і видалення мозолів, омазолелостей підошов, натоптишів, обробка деформованих і врослих нігтів. Процедура подібна манікюру, тільки до набору інструментів для проведення педикюру додається безпечна бритва з набором одноразових лез, а також більш потужні щипці-кусачки і стерильна пемза.Необхідно знати, що педикюр не можна робити при захворюваннях нігтів, шкіри стоп і появі в міжпальцевих складках тріщин, зміні кольору нігтя, його потовщення або кришення.В таких випадках перш за все треба звернутися до лікаря дерматолога.

Проведення класичного обрізного педикюру повинен виконувати підготовлений фахівець, краще з медичною освітою. Іноді при педикюрі, так само як і при манікюрі, можливо пошкодження шкіри біля нігтів, утворюється ранка, виникає кровотеча. Це відбувається внаслідок розм’якшення кутикули і легкості обрізання її. Навіть найменші порізи або надриви шкіри можуть стати місцем впровадження хвороботворних мікробів і грибів. У таких випадках спеціаліст з педикюру негайно опрацює ці місця спеціальними антисептичними лікарськими засобами.

При виконанні обрізного педикюру головне правило – це дотримання санітарно-епідеміологічного режиму, всіх норм дезінфекції, забезпечення стерильності медичного інструментарію, перев’язувального матеріалу та ємностей для ванночок, так як завжди існує реальна можливість зараження грибковими захворюваннями, вірусним гепатитом та іншими небезпечними захворюваннями.

Грамотний фахівець з педикюру повинен забезпечити повну безпеку і акуратність при проведенні процедур. Природно, безпечніше для здоров’я проводити класичний обрізний педикюр в лікувальному закладі, медичному центрі, де є всі умови для дотримання санітарно-епідеміологічного режиму.

Візуально завжди можна відрізнити педикюр, який робите Ви самі в домашніх умовах і класичний, виконаний фахівцем. Крім того, незручність пози, невміння користуватися інструментами може призвести до травми шкіри, біль і неможливість тривалий час носити вподобану Вам взуття, займатися спортом і добре провести літній дозвілля.

Методика педикюру

Процедуру починають з гарячої ванни, в яку додають мильний порошок, рідке мило та інші гігієнічні засоби, які сприяють кращому розм’якшенню ороговілих нашарувань шкіри. Тривалість ванни в залежності від стану шкіри 15-30 хвилин.

Просушивши ногу рушником (педикюр починають з лівої ноги), всі гиперкератотические освіти видаляють безпечною бритвою з одноразовими лезами.

При наявності мозолів, натоптишів зчищають поверхневий, ороговілий шар і щипцями видаляють стрижень мозолі. Потім нігті очищають від скупчення лусок, забруднень. Довгі нігті вкорочують ножицями або щипцями, нігті помірної довжини підпилюють пилою. Обробку нігтя завершують пилкою. Після обробки лівої стопи ногу знову опускають у ванну і приступають до обробки правої стопи в тому ж порядку.Закінчивши обробку правої стопи, її опускають у ванну і знову займаються лівою стопою: видаляють решту мозолі або ороговіння в області бічних кутів, виробляють додаткову чистку, зрізають надкожицу нігтьового валика, протирають пемзою огрубілі ділянки шкіри.

Стопу ретельно осушують м’якою серветкою або рушником, змазують жирним кремом. У висновку за бажанням пацієнта можна зробити легкий масаж стопи, гомілки протягом 2-3 хвилин і покрити нігті лаком.

Класичний обрізний педикюр може бути виконаний як у повному обсязі, так і частково після гарячої ванни (стрижка нігтів, видалення мозолі з однієї ноги, счищение омозолелостей, натоптишів і т. д.)

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *