Паста для шугаринга от компании Aravia

Якщо ви вирішили видалити волосся з допомогою шугарінга, необхідно задуматися про придбання якісного продукту. 

Від якості цукрової пасти безпосередньо залежить ефективність процедури і її наслідки. Для того щоб вибрати пасту з високими характеристиками, потрібно звернути увагу на її склад. Важливе значення має також репутація фірми-виробника, чим вона вище, тим якісніший товар.

Компанія Аравія являє собою надійного російського виробника косметики для шугарінга, відмінно зарекомендував себе на ринку. Фірма випускає високоякісну ефективну продукцію для професійного і домашнього використання. Вона отримала безліч позитивних відгуків від косметологів і споживачів, які користувалися її продукцією.

Косметика для шугарінга

Для виготовлення карамельної пасти застосовується новітнє технічне оснащення європейського виробництва. Це гарантує отримання сумішей з високими якісними характеристиками. Вся косметика, випускається фірмою Аравія, пройшла перевірку відповідності міжнародним показникам, що зафіксовано в сертифікаційних документах.

Цукрова паста від компанії Аравія, як і вся інша косметика для шугарінга, є екологічно чистою. В її складі містяться тільки натуральні складові. Додаткові речовини, що додаються в косметичні засоби, являють собою вітамінні комплекси і органічні сполуки, корисні для людини.

В асортимент косметики для проведення процесу шугарінга входять засоби, що допомагають доглядати за шкірою до і після процедури. Вони відновлюють шкірний покрив, заспокоюють і покращують зовнішній вигляд дерми. До них відносяться:

  • Тонізуючий лосьйон для підготовки дерми перед процесом шугарінга.
  • Присипка для поліпшення проведення процедури. Не містить ароматичних композицій і парфумерних ароматів.
  • Термальна вода. Застосовується після процедури шугарінга для зняття залишилися на шкірі речовин, також має заспокійливу дію.
  • Зволожуючі засоби у вигляді молочка і вершків для відновлення поверхні дерми після шугарінга.
  • Косметичний засіб у формі лосьйону, що використовується для уповільнення процесу зростання небажаних волосся. Також успішно бореться з ефектом вростання волосся в шкіру.
  • Скрабирующие речовини – для догляду за шкірою до і після епіляції. Відмінно прибирають відмерлі частинки, роблячи процес шугарінга більш ефективним, виключають ризик появи врослого волосків після процедури.

Для більш повного догляду за шкірою в ході проведення шугарінга рекомендується користуватися косметичними засобами фірми Аравія. Косметика, розроблена фахівцями з урахуванням всіх нюансів процедури, буде надавати оптимальний ефект на шкіру.

Особливості пасти

Компанія Аравія виготовляє високоякісну продукцію, що має різну спрямованість. Вона підрозділяється на професійну лінію, яка підходить для застосування в косметичних салонах і побутову, якою можна користуватися вдома, самостійно. Продукція, призначена для майстрів, що випускається під назвою Аравія Professional. Серія для домашнього використання маркується Start Epil.

Обидві лінії можуть бути двох видів: цукрові суміші для бандажної методу шугарінга і пасти для манульной техніки. Друга передбачає накладання карамельного кошти з допомогою пальців і є більш складним способом шугарінга. В основному його використовують досвідчені майстри в косметичних салонах, так як він передбачає наявність певних навичок.

При використанні мануального методу потрібно сформувати шматочок пасти в кульку. Потім він прикладається до поверхні шкіри і розкочується в смужку. Далі розкатаний пласт забирається різким рухом разом з волосками.

Для початківців рекомендується використання цукрових сумішей Аравія для шугарінга бандажным способом. Він більш легкий і зрозумілий у використанні.

Бандажный метод характеризується тим, що карамель в процесі процедури забирається з поверхні шкіри за допомогою спеціальних бандажів. Їх роль можуть виконувати звичайні паперові смужки або виготовлені для отримання більшого ефекту полімерні бандажі. Бандаж має вигляд відрізу тканини певного розміру і характеризується більшою міцністю в порівнянні з смужками паперу.

Ці кошти, також випускаються фірмою Аравія, виготовляють з якісного полімерного матеріалу в двох розмірах. 175*70 – для проведення шугарінга на великих ділянках тіла і 70*45 – для видалення волосся в зонах, що мають складну конфігурацію (пахви, глибоке бікіні). Їхня перевага ґрунтується на тому, що полімерні бандажі більш зручні в експлуатації і підлягають багаторазовому застосуванню.

Паста Аравія, застосовувана для бандажної техніки, що випускається виробником в упаковках меншого обсягу, ніж для мануальної. У професійній серії – 150 грам, в домашній – 100 грам. Упаковка являє собою картридж з ролером, який дає можливість зручного нанесення карамелі. При цьому відпадає потреба розрівнювати засіб на ділянці шкіри руками, що не завжди добре виходить у новачків.

Паста наноситься тонким рівним шаром, відмінно обволікаючи кожен волосок. Після цього, застосувавши бандаж Аравія, який прикладається до карамелі після нанесення, досить легко видалити волоски. Для цього потрібно відірвати бандаж паралельно шкірного покриву, зробивши різкий рух.

Цукрова паста для шугарінга може мати різну консистенцію. Вона буває м’яка, а також середнього і твердого типу. Крім того, бувають продукти універсального виду, які підходять для всіх типів шкіри і технік. Від того, наскільки добре підійде вам той або інший продукт, буде залежати ефективність процедури.

М’яка карамель

Цукрова суміш м’якого типу, в основному, використовується для ліквідації з ділянок шкіри тонких і м’яких волосків (гармата). Такі волоски зазвичай ростуть над верхньою губою або між бровами. Інший фактор вибору цього типу засобу – температура приміщення. У кімнаті, де буде проводитися шугарінг, повинно бути прохолодно, інакше паста потече. До того ж, у майстри повинні бути холодні руки.

Якщо ви вирішили, що вам підходить м’який тип пасти, фірма Аравія випускає її під маркуванням М’яка – побутової лінії. Ємності з карамеллю вміщують 400 і 600 грам. Вага пасти в картриджі – 100 грам. Засіб використовується для видалення волосся близько 5 мм завдовжки.

Професійна лінія володіє такими засобами з назвами Медова і Натуральна. Обидва засоби можна придбати у великій ємності і у картриджі. Маса пасти в баночці – 750 грам, картриджі – 150. Медова застосовується для сухого типу шкіри і волосся, що відросло до 9-10 мм. Натуральна підходить для всіх типів шкіри і волосків довжиною 5 мм.

Середня м’якість

Паста Аравія з середньою м’якістю рекомендована для проведення епіляції в кімнаті з теплою атмосферою, якщо у майстра холодні руки. Також можна працювати пастою, якщо у вас теплі руки, але в приміщенні прохолодно. Продукт добре справляється з тонким волосяним покривом і середнім по жорсткості.

У домашньої лінії така паста носить назву Середня. Випускається в таких ємностях і вазі, як паста м’якого типу. Карамель у картриджі також призначається для бандажної типу епіляції, в баночках – для ручного. У серії для майстрів цей продукт має маркування Тропічна. Перед застосуванням засобу потрібно нагрівати в воскоплавах або мікрохвильовій печі.

Карамель, що об’єднала властивості двох перших типів (м’якого і середнього), проводиться під позначенням Універсальна – для домашнього використання. У лінії для професіоналів це два продукти: Soft and Light і Легка. Ця суміш має ніжністю і пружністю, вона легко приймає бажану форму, нагрівається в руках до потрібного стану.

Тверда паста

Цей тип суміші має дуже щільну консистенцію. Її можна застосовувати в кімнатах з жарким повітрям і працювати теплими руками. Продукт розігрівається за допомогою воскоплава або мікрохвильової печі. Добре справляється з жорсткою рослинністю. Можна використовувати для обробки інтимних зон.

У лінії для домашнього застосування карамель так і називається, Щільна. Ємності випускаються тим же вагою, що і в попередніх варіантах, упаковка з картриджем відсутня. Для майстрів розроблені три різні засоби. Перша має назву Ванільно-вершкова, два інших названі аналогічно з уже наявними продуктами інших ступенів м’якості – Натуральна і Тропічна. Тому при виборі засобу необхідно уточнювати на упаковці вид консистенції, щоб не помилитися.

Ціни

Фірма Аравія виробляє тільки якісні високоефективні продукти з натуральної сировини, тому вони не можуть мати дуже низьку вартість. У домашньої серії упаковки вагою 400-600 грамів коштують 700 і 1350 рублів відповідно. Професійна лінія трохи дешевше. За банку вагою 750 грам доведеться віддати 1200-1460 рублів (в залежності від щільності).

Майстри, які користуються даною продукцією, запевняють, що паста має оптимальне співвідношення ціна/якість у своєму сегменті. Також косметика по догляду за шкірою даної фірми отримала високі оцінки серед професіоналів.

Видаляючи небажану рослинність з пастою Аравія, ви отримаєте чисту і гладку шкіру на тривалий термін. Уважно ознайомтеся з рекомендаціями щодо вибору продукту, щоб провести процедуру найбільш ефективно. Спробуйте використовувати карамель різних типів, щоб порівняти її якості і вибрати найкращий варіант.

Рекомендуемо переглянути майстер клас:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *