Парфумерія оптом і в роздріб

У будь-який час ви можете зайти на сайт інтернет-магазину https://p-for-you.com.ua і вибрати духи оптом онлайн, але вам доведеться відразу прийняти рішення про те, яку парфумерію ви купите. Все духи мають різні назви, а часто навіть досвідчений покупець не знає точно, яку концентрацію аромату кожен продукт містить. Щоб зробити оптимальний вибір, вам не тільки необхідно розібратися в змісті духів, але ви також повинні знати, чого саме ви хочете.

Чотири основних рівня концентрації аромату: духи, парфумована вода, туалетна вода, одеколон. Незважаючи на те, який парфум оптом ви вибираєте, кожен з них має свою сильною стороною. Необхідно лише зрозуміти основи і з’ясувати, що означає кожне з цих найменувань.

Всі парфумерні продукти містять певну концентрацію спеціальних ароматичних добавок. Сила, яка фактично відома, як «аромат», містить близько 15-30 відсотків від усієї суміші інгредієнтів. Це пов’язано з тим, що крім води і інших складових, сам аромат виходить для парфумерних компаній найдорожчим інгредієнтом в списку.

Більшість людей використовують духи для особливих випадків. Вони завдають його економно не тільки через його ціни, а й тому, що концентрований запах буде погано звучати на шкірі. Коли ви купуєте парфуми зі знижкою, ви економите великий відсоток від вартості. Багато людей не в змозі витрачати гроші на дуже дорогі аромати щомісяця, тому намагаються зберегти його для себе на якомога довгий час.

Парфумована вода є одним з кращих товарів серед недорогих ароматів. Вона все ще має велике значення у формулі, приблизно від 10% до 15%, тому на виході виходить сорт, який відстає по концентрації від духів, але пахущій також приємно. Це набагато дешевше, ніж духи, тому парфюмированная вода цілком вписується в бюджет більшості жінок.

Є деякі збіги з туалетною водою так як концентрація основних інгредієнтів складає від 5% до 20%. В основному це більш легкий аромат, який не тримається так довго, як духи. Якщо вам потрібен дуже недорогий парфум, то туалетна вода може бути ідеальним вибором.

Одеколон має найменшу кількість головних ароматичних інгредієнтів. Частка його складу використовує всього близько 2-5 відсотків концентрату. Недорогий одеколон може бути реальною знахідкою для людей, які хочуть витратити якомога менше грошей на запах. Попри те, що багато людей думають ніби одеколон — це тільки для чоловіків, існує безліч брендів, які випускають дешевий одеколон і для жінок.

Ви можете придбати духи оптом онлайн з усвідомленням того, що ви вибрали свій особливий запах з потрібною для вас концентрацією аромату.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *