Парфумерія з Дьюті Фрі

Не так давно термін «дьюті фрі» (на англ. «duty free») був знайомий далеко не кожному з нас. Хтось чув про нього по телевізору, комусь розповідали знайомі, а найцікавіші з інтересом «гуглили» в мережі. Що ж це таке – «дьюті» і «фрі» і що в ньому такого привабливого? Про все по порядку.

В чому перевага?

Зона дьюті фрі — ці численні торгові точки, які розташовані в пунктах пропуску через державні кордони в багатьох країнах світу. Як правило, вони знаходяться в аеропортах, на території залізничних вокзалів або морських портів. Продукція в них не обкладається митом та акцизними зборами, тому має набагато меншу вартість, ніж у звичайних магазинах і торгових центрах. Саме ця особливість і привертає величезну кількість покупців зі всіх куточків нашої планети.

Парфумерія в зонах дьюті фрі займає одну з найбільших ніш серед пропонованих товарів.Основні переваги такої продукції:

  • висока якість;
  • доступні ціни;
  • широкий асортимент;
  • відсутність підробок (100% гарантія);
  • можливість швидко вибрати потрібний товар (кваліфіковані фахівці допоможуть зробити правильний вибір).

Початок великої історії

Перший магазин дьюті фрі був відкритий підприємцем Бренданом О Реганом в 1947 році в Ірландії. Знаходиться він в нейтральній зоні міжнародного аеропорту Шаннон, де продовжує свою роботу і зараз. Магазин безмитної торгівлі був створений спеціально для транзитних пасажирів, які подорожували між Європою і Північною Америкою. Ця ідея виявилася настільки цікавою та успішною, що через кілька років знайшла своїх послідовників і в інших країнах.Заповзятливі американці Чарльз Фіні і Роберт Міллер розробили цілу концепцію магазинів дьюті фрі, зробивши їх самостійної бізнес-галуззю. В результаті такої діяльності у 1960 році в Гонконгу з’явився перший офіційний магазин з зоною вільної торгівлі.

Гідну відповідь Duty Free

Наш інтернет-магазин є гідною відповіддю світової зоні дьюті фрі. У нас Ви завжди зможете придбати ексклюзивну парфумерію на будь-який смак, яка за якістю і ціною не поступається товарів з магазинів безмитної торгівлі. Наш товар вироблений в ОАЕ, що вже саме по собі є візитною карткою першокласної продукції. На нашому сайті Ви можете підібрати будь-який бренд зі світовим ім’ям — собі, на подарунок близькій людині або друзям.

Рекомендуемо переглянути майстер клас:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *