Особливий догляд за волоссям може зробити тебе щасливою

Чи знаєш ти, що, правильно звертаючись зі своїм волоссям, можна не тільки налагодити особисте життя, але і запобігти багато неприємності і хвороби?

Послідовники ведичної культури впевнені, що саме від стану волосся, які підтримують баланс енергій свого власника, залежить як внутрішнє, так і зовнішнє благополуччя людини.

Як доглядати за волоссям, щоб бути красивою, здоровою і щасливою?

Індійські мудреці вважали, що для цього необхідно дотримуватися особливих правил. Бути може, деякі з них візьмеш на замітку і ти.

Відпускай волосся до тих пір, поки вони не досягнуть області серця. Саме там, згідно ведичної культури, знаходиться серцева чакра – енергетичний центр, в якому також зосереджена вища духовна сутність жінки.

Довгими волоссям ти захистиш своє здоров’я, щастя і добробут власної сім’ї. Підстригати волосся краще раз в півроку.

Щоб волосся росли швидше, роби маску зі свіжих огірків. Натри овоч на тертці, нанести отриману масу на голову і лягай спати. Вранці вимий голову звичайним способом.

Фарбуй волосся тільки в кольори, які існують в природі. Зраджуй свій образ за допомогою кольорової хни, яка сприяє очищенню душі.

Мій волосся не частіше одного разу на три дні, інакше твоя енергетична захист ослабне.

Носиш проділ справа? Це вказує на те, що в твоєму характері присутні чоловічі якості. Проділ на ліву сторону роблять для залучення чоловіків.

Найкраще розділяти волосся посередині. Завдяки цьому жінка знаходить душевну гармонію, у неї з’являється внутрішній стрижень і покращується здоров’я.

Жінка, яка носить зачіску без чубчика, здається більш натхненною. Подовжена чубчик скаже оточуючим про те, що ти приховуєш свої думки.

Хочеш що-небудь змінити в своєму зовнішньому вигляді? Запитай ради не подруги, а у власного чоловіка. Міняй образ поступово.

Не варто з’являтися в громадських місцях з розпущеним волоссям. Саме в них зберігається твоя сексуальна і життєва енергія. Не потрібно витрачати її даремно. Прикрашай зачіску шпильками, бантиками і квітами.

Рекомендуемо переглянути майстер клас:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *