Осінній манікюр шелак

Якщо ви хочете зробити ефектний і довговічний осінній манікюр, то за допомогою лаку гелю шелак ви зможете впоратися відразу з двома завданнями. Завдяки насиченості кольору і глянсового блиску манікюр буде виглядати дуже красиво, а носити його ви зможете протягом двох тижнів.

Осінній манікюр з малюнком

Щоб втілити в життя цей оригінальний дизайн нігтів, вам потрібно приготувати гелі лаки білого, сірого, коричневого, золотистого, жовтого і оранжевого відтінку, спонж, праймер, лампу, фініш, тонку кисть, дотс і склад для видалення липкого шару.

Манікюр робимо у такій послідовності:

1.Потрібно зробити гігієнічний манікюр. Кутикулу краще видаляти необрізним способом. Нігті злегка шліфуємо, знежирюємо і покриваємо праймером, який підсушуємо під лампою.

2.Далі виконуємо градієнтний манікюр. Для цього фарбуємо нігті білим гелем лаком і сушимо його пару хвилин. Потім за допомогою спонжа наносимо сірий гель на кінчик нігтя, роблячи плавний перехід від сірого до білого. Знову поміщаємо нігтики під УФ прилад.

3.Видаляємо дисперсійний шар, малюємо тонкою кистю і дотсом на нігтях осінні дерева і листя. Можна прикрасити розписом не всі нігті, а тільки один або два. Малюнок потрібно також просушити під лампою.

4.Тепер наносимо спеціальне фінішне покриття і сушимо його кілька секунд під приладом. Прибираємо липкий шар. Манікюр готовий!

Осінній дизайн нігтів

Осінній манікюр шелак не обов’язково повинен бути в жовто-помаранчевих кольорах. З дощовою восени у нас асоціюються сірувато-білі, блакитні, синюваті і золотисті відтінки. Тому манікюр в таких кольорах також доречний для цього сезону. Для виконання дизайну, як на фото, вам знадобляться лаки гелі сіро-білого, синього і золотистого відтінку, тонка кисть, праймер, знежирювачах, лампа, фініш і склад для зняття дисперсійного шару.

Нігтики оформляємо в такому порядку:

1.Після стандартної підготовки до гелевому манікюру і сушіння фінішу можна приступати до виконання основного фону. Для цього фарбуємо всі нігті одним шаром білувато-сірого лаку і сушимо його під ультрафіолетовим приладом кілька хвилин.

2.Тепер не знімаючи дисперсійний шар, малюємо тонкою кистю на кожному нігті малюнок з синьо-золотого листя і точок. Після виконання малюнка на кожній нігтьовій пластині його потрібно просушувати під лампою дві хвилини.

3.Тепер залишається нанести прозоре фінішне покриття і просушити її кілька секунд. Потім за допомогою особливого складу прибираємо дисперсійний шар з нігтів.

Матовий золотий манікюр шелаком

Цей манікюр досить легко виконати, якщо знати невелику хитрість. Для виконання ажурного візерунка на зеленому тлі ми будемо використовувати харчову плівку. Крім неї для манікюру вам знадобляться лаки гелі золотистого і темного зеленого відтінку, матуючий фінішне покриття, праймер, знежирювачах, лампа, склад для зняття липкого покриття.

Осінній дизайн нігтів виконуємо в такій послідовності:

1.Нігті готуємо до манікюру і покриваємо праймером. Сушимо його під лампою.

2.Тепер два нігтя на руці фарбуємо лаком гелем темно зеленого відтінку, а решта нігтики покриваємо золотистим гелем лаком. Просушуємо перший шар пару хвилин.

3.На нігтях із золотистим покриттям робимо другий шар і сушимо.

4.Нігтьові пластини з темно зеленим лаком декоруємо за допомогою харчової плівки і золотистого гелю лаку. Для цього на зім’ятий шматок харчової плівки наносимо трохи гелю лаку золотого відтінку. Тикаючи плівкою по нігтьовій пластині, створюємо ажурний візерунок. Сушимо його під УФ приладом.

5.Знімаємо липкий шар з нігтів за допомогою спеціального засобу.

6.Тепер залишається нанести матуючий фінішне покриття.

Градієнтний осінній манікюр

Осінь нам диктує свої кольори, і манікюр шелак в червоно-помаранчевих тонах, як не можна краще підходить під цей сезон. Цей градієнтний манікюр ми будемо робити без спонжа, для одержання плавного переходу нам знадобиться дотс. Крім цього потрібно купити лаки гелі помаранчевого і червоного кольору, праймер, фініш і лампу. Роботу ведемо в такому порядку:

1.Після виконання гігієнічного манікюру, шліфування, знежирення і покриття праймером можна приступати до виконання градієнтного манікюру. Для цього наносимо на половину нігтьової пластини лак одного кольору, а на іншу половину – іншого.

2.Поки лак не висох, за допомогою дотса згладжуємо кордон між квітами. Для цього водимо інструментом по лінії розмежування квітів до тих пір, поки не доб’ємося плавного переходу. Тепер можна поміщати нігтики під УФ прилад.

3.Якщо бажаєте отримати більш щільне покриття і насичений колір, виконайте аналогічним чином другий шар і просушіть його.

4.Тепер залишається нанести прозорий фініш, висушити її і прибрати липкий шар.

Порада: ви можете прикрасити такий манікюр зображеннями листя, як на фото вище. Їх можна просто намалювати пензлем або виконати за допомогою трафарету зі скотчу.

Осінній френч

Цей осінній манікюр шелак більше підійде для святкових випадків. Для нього вам потрібно запастися гелями помаранчевого і жовтого відтінку, лаком з блискітками. Також знадобиться праймер, фініш і лампа.

1.Спочатку фарбуємо підготовлені нігті праймером і сушимо.

2.Далі оформляємо кінчик нігтя. Для цього фарбуємо його навскоси лаками жовтого і оранжевого відтінку так, щоб кордон стику кольорів припадала на центральну вісь нігтя. Потім за допомогою дотса згладжуємо кордон і сушимо нігтики під лампою. Якщо боїтеся розмазати кордон пофарбованого кінчика під час використання дотса, її можна відокремити за допомогою скотча. Перед сушінням нігтів скотч потрібно буде прибрати.

3.Тепер наносимо лак з золотистими блискітками на кордон пофарбованого кінчика.

4.Фарбуємо нігті прозорим фінішем і сушимо його під лампою кілька секунд

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *