Осінній бал 2017. Манікюр в зелених тонах

Осінь вже щосили диктує свої правила в fashiony-індустрії: в тренді насичені темні відтінки, щільні тканини і покриття, обсяг і складна фактура. Все це так само актуально як у відношенні одягу, так і щодо декоративної косметики. Так, наприклад, в осінніх варіантах nail-дизайну правлять бал густі щільні відтінки лаків – бордовий, синій, винний, всілякі відтінки коричневого, темно-зелений та ін. Зелений колір, мабуть, самий складний і неоднозначний. Найменша помилка в підборі відтінку здатна геть зіпсувати навіть самий ідеальний образ. Але, зумівши правильно розставити акценти в манікюрі в зелених тонах, ви отримаєте ультрамодний і цікаве покриття.

Отже, в центрі уваги чергового огляду модних новинок від «Ідеального манікюру» – дизайн нігтів з зеленим кольором.

Інструкція по застосуванню: манікюр в зелених тонах

Гарний зелений колір відмінно виглядає в одязі і макіяжі, а ось, що стосується манікюру… то тут слід проявляти обережність. Колір досить складний і важко поєднуємо з одягом. Нігті зеленого кольору (фото), особливо в «мажорному» яскравому варіанті, дозволенні на руках юних осіб, до них мода більш поблажлива, а ось більш зрілим панночкам доводиться складніше, якщо, звичайно, вони не поставили перед собою мету епатувати оточуючих.

Розглянемо безпечні варіанти манікюру з зеленим кольором.

  • Зелений френч на нігтях (фото). Френч – безпрограшний варіант для будь-якого кольору. У випадку з зеленим кольором краще зупинитися на темно-зелених кінчиках, декоровані золотом або сріблом. Якщо ж основна частина пластини заповнена зеленим кольором. Зверніть увагу на те, що колір повинен бути насиченим і темним. Напівпрозорі і яскраві відтінки залиште для літа.
  • Для соло-манікюру в зелених відтінках рекомендується вибирати смарагдовий, м’ятний і лак кольору хакі. Але пам’ятайте – смарагдовий манікюр досить яскравий і зажадає додаткового супроводу схожого відтінку в одязі та аксесуарах. Це як раз той випадок, коли під манікюр підбирається зелене плаття. У м’ятної варіації нігті виглядають м’якше і не настільки виділяються із загального ансамблю. Тут можливі варіанти поєднання з будь-якими спокійними відтінками одягу, але тільки блідими і холодними (блакитним, світло-сірим, блідо-рожевим тощо) І лише тільки колір хакі можна назвати своєрідним універсальним відтінком в панелі зеленого, головне щоб він дійсно мав колір хакі, а не військовий плямисте забарвлення.
  • Зрештою, не настільки важливий колір, якщо в манікюрі використовується гліттер. Причому будь-якого кольору, відтінку і форми. Зелений манікюр гель лаком (фото) може бути виконаний як вже блискучим лаком або ж у варіанті, коли поверх основного зеленого відтінку в довільному порядку наноситься блиск. Це відмінний спосіб прикрасити нігті і не використовуючи при цьому складний дизайн.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *