Оригінальний манікюр на швидку руку

Міцні нігті — це, по-перше, показник Вашого здоров’я, показник того, що в організмі досить фосфору, кальцію. Важливо стежити за станом нігтів. Стежити, щоб вони не истончались, не слоілісь, не були ламкими, і, найголовніше, щоб вони були чистими і доглянутими, Наші руки частіше піддаються впливу миючих засобів, перепадів температури на вулиці. Ми починаємо відчувати дискомфорт від сухості шкіри рук і відразу хапаємося за крем для догляду за руками. Але страждають адже і нігті. Важливо приділяти час для регулярного, щоденного догляду за руками.В наш час доглянуті руки, а також міцні здорові нігті — показник ставлення до власного здоров’я, заставу виникнення симпатії до Вас інших людей.

Як в наш метушливий вік встигнути приділити трохи часу собі? При необхідності зробити оригінальний манікюр на швидку руку?

Спробуємо подумати, що нам допоможе в цій ситуації цейтноту швидко вирішити проблему.

Згадаймо слова Пушкіна : «…бути можна діловою людиною і думати про красу нігтів…».

Спочатку, привчивши себе заздалегідь тримати свої нігті в чистоті і доглянутості, застосовуючи для цього, як мінімум, ванночки з морської солі та обробляючи їх пилкою ( на це в день йде по 10 хвилин, головне, щоб ця процедура увійшла в систему Вашого догляду за руками). Далі, у Вашому арсеналі лаків для нігтів завжди повинні бути найнеобхідніші нейтральні кольори лаків для повсякденного догляду за нігтями, в тому числі і вітамінізованих, що зміцнюють лаків. Ну,і нарешті також кольори лаків, придатних до наявних у вашому гардеробі аксесуарів — сумочок, поясів. туфлям.Також можна запастися набором наклейок для нігтів. Таким чином, ми можемо отримати симпатичний манікюр в домашніх умовах за короткий час.

РОЗГЛЯНЕМО ТИПИ НАКЛЕЙОК

Гладкі наклейки для нігтів мають клейку поверхню — їх дуже легко наносити на ніготь, достатньо лише зняти захисну плівку і прикріпити до поверхні нігтя.Ажурні наклейки. або трафаретні наклейки, які накладаються на вже заздалегідь пофарбовані нігті однотонним лаком, а після накладення трафарету з нанесенням лаків захисних або лаків іншого кольору.

Найбільш цікавий варіант індивідуальної обробки вашого нігтя — це наклейки для французького манікюру і ажурні наклейки на весь ніготь, покритий вже однотонним лаком в якості основи.
Французький манікюр — це обробка тільки кінчика нігтя. Використовуються наклейки-смужки різного кольору. Тобто прикрашається самий кінчик нігтя . Але є й інші більш витончені різні варіанти прикраси кінчика нігтя — смужки класичного білого кольору і мереживні смужки різних кольорових гам.
ажурні наклейки на весь ніготь.. Якщо Ви використовуєте цей варіант прикраси нігтя.таку наклейку треба спочатку намочити у воді, зняти захисну плівку і накласти малюнок на ніготь. Дизайн таких наклейок дуже гарний з-за того, що вони різьблені, і служать прикрасою нігтів вже раніше покритих однотонним манікюром.

Робимо манікюр з використанням таких смужок і наклейок з візерунком.

Починаємо фарбувати нігті. Це перший основний шар лаку на нігтях. Лак однотонний .
Потім використовуємо наклейки з візерунком — прикрашаємо ними однотонний манікюр, або прикрашаємо тільки кінчики нігтів ажурною полоскай, вже вкритих однотонним лаком, світлою смугою або ажурною кольоровою смужкою, тобто робимо французький манікюр.

Останній штрих — це нанесення останнього шару лаку,тобто покриття безбарвним лаком вже пофарбованих і прикрашених наклейкою нігтів.
Тепер тільки чекаємо, так як всі пофарбовані нігті повинні дуже добре висохнути.

Ваші нігті за короткий період перетворилися в унікальне прикраса вашої доглянутою руки. Всього цього Ви домоглися, навіть не виходячи з дому.

Але, повірте, іноді доглянуті руки за допомогою повсякденних процедур, таких як трав’яні ванночки, втирання крему, оброблення та полірування різними пилочками нігтів, не потребують додаткового оздоблення методом фарбування нігтів з використанням різних витребеньок. Достатньо лише мати чисті і оброблені нігті і просто покрити їх безбарвним лаком. Це самий оригінальний манікюр на швидку руку.

Доглянута жіноча рука здатна звести з розуму будь-якого чоловіка.Таку жіночу ручку завжди хочеться, спитавши дозволу у дами, поцілувати.

Турбота про руки і нігті завжди доставляє масу задоволення жінці, тому зумійте виділити 10 хвилин цьому приємному заняттю.

Нехай Ваші руки виглядають вишукано, радують і Вас та оточуючих!

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *