ОГЛЯД ПИЛОК І ПЕМЗ ДЛЯ ПЕДИКЮРУ

Щоб шкіра ніг завжди виглядала здоровою і красивою, необхідний ретельний постійний догляд. В даний час на косметичному ринку ви знайдете чимало коштів, як професійного комплексного впливу, так і окремі препарати по догляду за ногами в домашніх умовах. Сьогодні поговоримо про основні інструменти, які використовуються у процедурі педикюру – про пилках і пемзах.

Картинки по запросу педикьюр пяток

Пилки та пемзи мають схожу призначення – звільнення від грубої шкіри, шліфування та ліквідація невеликих натоптишів в процесі педикюру. Великі омозолелості і дуже грубу шкіру обробляють за допомогою педикюрних верстатів. Пилки та пемзи набагато менш небезпечні, ніж педикюрні верстати з лезом, і можуть застосовуватися в домашніх умовах без наявності досвіду.

Вибирайте пилку, сторони якої мають різну абразивність. Таким чином, Ваш інструмент буде більш функціональним. Рекомендується прибирати ороговілу шкіру спочатку грубим абразивом, потім більш м’яким шліфувати її до досягнення ідеальної гладкості. Абразивність вимірюється в гритах. Чим менше грит, тим більш жорстка поверхня інструменту. І навпаки.

Альтернатива сопілці – пемза. Це інструмент, який виготовляється з затверділої вулканічної лави. Необхідно дотримуватись обережності у роботі з пемзою, щоб не пошкодити шкіру. Вона не підходить для щоденного застосування. При виборі пемзи для педикюру віддавайте перевагу природному, а не з синтетичного матеріалу. Вибирайте пемзу з дрібними порами, вона більш делікатно очищає шкіру.

Також слід пам’ятати про те, що перед застосуванням пилки або пемзи для педикюру потрібно очистити, розпарити і після цього просушити шкіру за допомогою рушника. Також якщо ви відчуваєте неприємні відчуття, слід припинити процедуру. Шкіру на пальцях ніг слід шліфувати тільки м’яким абразивом. Намагайтеся працювати пилою перпендикулярно по краях п’яти і по діагоналі, коли переходите до середини стопи. Постійно міняйте напрям руху пилки, щоб опрацювати всі ділянки.

Неважливо чи робите ви педикюр вдома або в салоні. Головне – постійна увага. При регулярному догляді за шкірою ступень, вам буде потрібно набагато менше часу на процедуру, а ніжки будуть радувати своє красою!

Рекомендуємо переглянути майстер клас:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *