Новий тренд: подовжена форма нігтів

Довгі нігті останнім часом вважалися ознакою поганого тону. Але в нинішньому сезоні злегка подовжені нігті – найсвіжіший б’юті-тренд. Дизайнери їх яскраво декорують і поєднують з незвичайним одягом. Отже, вчимося відрощувати нігті і надавати їм правильну форму.

Манікюр з подіуму

Консервативні модні будинки кшталт «Lanvin», «Valentino», «Armani» залишилися, правда, вірні мінімалізму в манікюрі. Але молоді відчайдушні марки David Koma, Tracy Reese і, наприклад, The Blonds здорово поиронизировали на тему подовженої форми нігтів.

Обов’язкова форма модних нігтів – мигдалеподібна. Їх дизайн повинен бути приправлений екстравагантним декором та/або забавним принтом. Також можливі варіанти і більш стриманого кольору покриття. Скажімо, металік, золото, хром або платина. На думку міжнародних стилістів, такий манікюр можна носити навіть у поєднанні із суворим дрес-кодом.

Зірки передбачили тренд!

Першими весточками моди на подовжені нігті став манікюр голлівудських зірок. Вони подовжили нігті задовго до того, як цим зайнялися модні дизайнери. Мабуть, нігтьові зміни витали в повітрі, адже всім вже порядком набридли прості короткі нігті. Ще взимку подовжилися нігтики Кейт Мосс, Блейк Лавлі, Хайді Клум, Ріанну, Бейонсе, Адель і, безперечно, Леді Гаги. А Лана Дель Рей і Діта фон Тіз і зовсім ніколи від них не відмовлялися навіть на догоду моді.

Довгі нігті – правильний овал

У цьому сезоні довгі нігті повинні мати елегантну овальну форму. Також допускається овал з легким загостренням на кінчику – так звана, мигдалеподібна форма. Але ніяких квадратів і стилетів!

Як подовжити нігті? Насыщайся правильними вітамінами!

Найпростіше, подовжити нігті за допомогою нарощування. Зараз ці техніки дозволяють надати досить натуральний вид манікюру. Але оскільки в моді мінімальне подовження, нігті можна і відростити. Кілька корисних порад на цей рахунок.

  • Їж побільше морської риби і молочного. Також можна приймати полівітаміни.
  • Кожен вечір роби масаж фаланги пальців.
  • Накладай на нігті на ніч спеціальні маски.
  • Сходи в салон на приємні спа-процедури: парафінотерапію, ванночки з морською сіллю з додаванням рослинних олій.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *