Нове слово в манікюрі: магнітний лак

Все більше нововведень з’являється в сучасній б’юті-індустрії. Одна з таких новинок – магнітний лак для нігтів. Хоча на ринку він зустрічається вже протягом декількох років, далеко не всі модниці встигли звернути на нього увагу. І даремно, оскільки цей засіб дозволяє практично без зусиль створити оригінальний візерунок на покритті.

Що це таке ↑

В більшості випадків поєднання «магнітний лак для нігтів» ріже слух, оскільки всі згадують уроки фізики і громіздкі синьо-червоні магніти, які притягують до себе різні металеві предмети. Звичайно, такий варіант манікюру нікого не влаштовує. Проте, все не так, як здається на перший погляд. Так, дія лаку засноване на законах фізики для створення малюнка дійсно використовуються магніти і метал. Але прилипати до рук нічого не буде.

Отже, першими робити магнітний манікюр стали британці. Компанія «Nails Inc.» розробила нове покриття з можливістю створення оригінального малюнка. Вони додали в шелак мікрочастинки металів, які приймають різні форми при впливі на них магнітного поля. Як правило, магніт вбудований в ковпачок або флакончик з лаком, також можна користуватися спеціальними лопатками.

Під впливом тяжіння металеві частки розподіляються по нігтю і створюють малюнок, який задуманий виробником. Покриття виходить незвичайним не тільки з-за ефекту «металік» і оригінального дизайну, але і тому, що мікрочастинки створюють фігури з 3D-ефектом. Виходить, що нігті прикрашають об’ємні зображення, в деяких випадках мають голографічним ефектом.

Щоб створити оригінальний і красивий малюнок не знадобиться проводити кілька годин у салоні, як буває з шелаком або акрилом. Магнітний манікюр виходить буквально за кілька секунд.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *