Незаперечна перевага спа-педикюру

SPA педикюр

Відмінності від звичайного педикюру

Методика проведення спа-педикюру

Крок №2 у спа-педікюр – пілінг

Завершальний етап спа-педикюру

Якщо спа-педикюр виконувати вдома

Эта методика делает вашу кожу шелковой и нежной

Наші ноги потребують особливого догляду, адже на відміну від рук вони постійно перебувають у стресовому стані. Щільні шкарпетки, підбори, тісне взуття – все це робить негативний вплив не тільки на стан стоп, але і на нігті. Щоб відновити здоров’я ніжок, розслабити їх, дати відпочити, проводять spa педикюр, який багатьом відрізняється від звичайного педикюру.

SPA педикюр

Спа-педикюр являє собою особливий вид догляду за ногами, який не тільки дозволяє їм відпочити, набратися сил, але і надає оздоровлюючий ефект. В процесі спа-педикюру використовується сучасна косметика, масла і технічні пристосування, чим і забезпечується комплексний догляд. Зазвичай подібний догляд включає в себе ванночку для стоп, обробку пальців і шкіри – видалення ороговілих покривів, відлущування, зволоження спеціальними складами. Спа-педикюр завершується масажем. Залежно від особистих переваг, педикюр може бути доповнений різними заходами.

Відмінності від звичайного педикюру

Відміну спа-педикюру від звичайної обробки складається в трьох аспектах. По-перше, це більш м’який вплив на шкіру ніг. Видалення грубого шару епідермісу відбувається не за рахунок використання ножиць, паличок і пилочок, а шляхом їх розчинення в спеціальних складах. Це позбавляє учасника від хворобливих відчуттів і роздратування. Друга відмінність полягає в часі. Тривалість спа-процедури становить близько 2 годин. Залежно від ступеня втоми ніг, їх стану, період може бути збільшений. Крім того, позитивний ефект також тримається довше.

Третя відмінність полягає в атмосфері. Головною складовою спа-педикюру є релаксація – розслаблення. Цьому має сприяти не тільки м’яке вплив ванночки, але і мікроклімат – звуки природи, розслаблюючі мелодії – все повинно сприяти релаксації.

Методика проведення спа-педикюру

Технологія проведення спа-педикюру складається з трьох етапів. Причому приступати до їх виконання можна лише класичної або апаратної обробки ніжок. Перший крок полягає в розпарювання. Воно проводиться в кілька кроків: Стопи обробляються антисептичними засобами. Для цього застосовується ванночка на основі спеціального складу або звичайної морської солі. Знезараження необхідно, щоб токсини не проникли в глибинні шари епідермісу. Безпосередньо розпарювання проводиться в ємності з температурою води 37-38 градусів – більш холодна рідина не матиме належного ефекту, а гаряча призведе до подразнення. Всі заходи тривають від 7 до 15 хвилин. У воду можна додавати ефірні масла, специфічні солі та інші косметичні речовини. З розпарюванням затягувати не можна – гаряча вода розширює судини, покращує проникність клітин, через які проникають корисні речовини, але їх надлишок теж шкідливий.

Крок №2 у спа-педікюр – пілінг

Пілінг – заходи з видалення мертвих клітин шкіри. У спа-педикюр спочатку проводиться м’яка обробка скрабами. Вони надають позитивний вплив в декількох напрямках: Глибоко очищають поверхні стоп. Живлять і зволожують глибинні шари епідермісу. Ліквідують ороговілі клітини. Покращують кровообіг за рахунок массажирующего ефекту. Тонізують м’які тканини. Використовуються скраби різних видів – на основі пилоподібного піску, кава, морської солі і навіть цукру. Для виконання цього кроку можуть застосовуватися і більш великі речовини – кісточки ягід (абрикоса, вишні), горіхова шкаралупа. Але вони застосовні тільки для жирної шкіри. Після м’якої обробки на поверхню стоп наносять розчиняють сироватку. До її складу входять кислоти (гіалуронова) та екстракти рослин (водоростей). Вона проникає вглиб, розчиняє найбільш ущільнені ділянки, знищує мозолі.

Завершающий этап спа-педикюра

Завершающим шагом спа-педикюра является нанесение «остужающей» маски. Она выполняется из различных компонентов – глины, глицерина, ментола, мяты, экстрактов лечебных трав, настоек алоэ веры и других расслабляющих веществ. Вещества наносятся на 18-20 минут. После этого следует массаж каждой стопы по отдельности. Продолжительность должна составлять не менее 5-20 минут. Важность выполнения массажа заключается в том, что оказывается воздействие на чувствительные точки, которые отвечают за состояние внутренних органов и общее здоровье организма. Завершается спа-педикюр нанесением на кожу питательного крема. Это позволяет сделать кожные покровы мягкими, бархатистыми и увеличивает эффект от процедуры. Для повышения эффективности иногда проводится парафинотерапия или обертывание тканью, пропитанной пчелиным воском.

Якщо спа-педикюр виконувати вдома

Можна спа-педикюр виконувати і вдома. Для цього треба підготувати всі необхідні компоненти. Причому краще використовувати професійні речовини, а не приготовлені вручну. Як ванночки може використовуватися будь-яка відповідна посуд. Але головне, щоб всі заходи проводилися вашим чоловіком, або подругою. Тільки так ви зможете по-справжньому розслабитися. Таке косметично-оздоровчий вплив обійдеться набагато дешевше, а при належному старанні ефект вийде як в салоні. Головне – це почати робити і поступово ваші помічники і ви наберете належний рівень майстерності.

«По секрету…»

Ви намагаєтеся не виходити з дому у відкритому взутті… Втомилися мазати нігті йодом… А про те, що б роззутися при людях не може бути й мови… Так як вигляд ваших нігтів аж ніяк не додає Вам впевненості… А відомі розрекламовані засоби від грибка чомусь неефективні у Вашому випадку… І Ви випробували на собі все: креми, мазі, гелі, припікання йодом… Тому зараз готові скористатися будь-якою можливістю, яка Вам допоможе…

Рекомендуємо переглянути майстер клас:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *