Необрізний сухий манікюр

У кожної жінки свої переваги, так і в плані побажань за способом проведення манікюру думки розділяються. Хтось віддає перевагу манікюр в класичному варіанті з отмачиванием і обрізанням. А комусь більше до душі необрізний сухий манікюр. При проведенні сухого манікюру можна опустити процедуру попереднього відмочування.Навіть у розм’якшуються засобах для кутикули немає необхідності – так легше видалити ороговілий валик, використовуючи спеціальний стерильний інструмент. Щоб зрізати кутикулу, застосовується одноразова мініатюрна алмазна насадка.

При проведенні сухого манікюру можна опустити процедуру попереднього відмочування. Навіть у розм’якшуються засобах для кутикули немає необхідності – так легше видалити ороговілий валик, використовуючи спеціальний стерильний інструмент. Щоб зрізати кутикулу, застосовується одноразова мініатюрна алмазна насадка.

Про машинки для апаратного манікюру

В руках професійного, уважного майстра ця машинка може допомогти створити справжнє диво. Щоб наші майстри були саме такими, вони регулярно проходять додаткові курси, постійно підвищуючи свою кваліфікацію. По точності виконання апаратний манікюр можна порівняти з роботою годинникаря, який сконцентровано працює з найдрібнішими деталями.

Машинки цього типу застосовуються не тільки в манікюрі, але і при педикюрі, при корекції та зняття нарощених нігтів. З допомогою цих компактних технічних винаходів майстер може сточити точно вивірене кількість нігтя для досягнення чудового результату.

Про точності

Якщо процедуру апаратного манікюру провели наші майстри, в подальшому ви можете виключити ймовірність появи задирок.

Якщо ви страждаєте діабетом, гіпертонією, у вас варикозне розширення вен або ж капіляри близько розташовані до кінчиків пальців, то вибирайте саме цей вид манікюру. Він дає можливість провести процедуру манікюру з ювелірною точністю.

Кожен спеціаліст по сухому манікюру в нашій студії – це людина з прекрасним окоміром, що володіє старанністю й акуратністю.

Увага! Щоб уникнути травм категорично не рекомендується проводити апаратний манікюр без наявності спеціальних навичок. В іншому випадку можливе пошкодження нігтя або ж зняття зайвого кількість епітелію.

Процедура апаратного манікюру – це спосіб буквально перетворити нігті, подарувавши їм красу і здоровий, ефектний вигляд. І все це за дійсно невеликі гроші, які вам буде приємно витратити на такий якісний догляд за собою.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *