Назви й фото форм нарощених нігтів. Вибираємо ідеальний варіант

Красивий манікюр починається з вибору форми нігтів. На жаль, натуральні пластини, в силу їх природного будови, не представляють широкого поля для експериментів, але зате нарощені на форми нігтики дозволяють втілювати в життя самі яскраві рішення від ефектних «стилетів» до фантазійних «крил метеликів».

Розглянемо найпопулярніші варіанти форми при нарощуванні нігтів, їх опис та фото. Також визначимося з правилами індивідуального вибору форми нарощених нігтів в залежності від природного будови нігтьової пластини, довжини та будови кисті і пальців. В цілому «Ідеальний манікюр» розкриє всі секрети красивих, а головне, що підходять саме вам нагідок.

Секрет різноманіття видів і форм нарощених нігтів

Форми вільних кінчиків природних нігтів мало відрізняються різноманітністю – квадрат, овал, мигдалеподібна форма – ось, мабуть, і все, що може вам запропонувати майстер при роботі з натуральними пластинами. Вся справа в тому, що натуральні пластини мають ряд особливостей, які обмежують можливості у формуванні вільного краю:

  • Як правило, натуральні нігті завжди мають невеликий скіс, і по мірі відростання кут відхилення збільшується все більше, а тому вони мало піддаються коригуванню.
  • Натуральні нігті не завжди мають ідеально рівну арку на зрізі. В більшості випадків вона має невеликий кут відхилення в ту або іншу сторону, особливо помітну знову-таки при відростанні. Відповідно, створення ідеальної конічної форми, яка потрібна для деяких видів форм, на натуральних пластинах проблематична.
  • Натуральні нігті у деяких жінок мають різний напрям підйому. Так часто зустрічається така картина, коли 2 – 3 нігтика мають трамплиновидный вигин в профілі, а інші арочний. Або ж всі нігті злегка підійняти догори. При нарощуванні ж форми, такі особливості добре піддаються коригуванню.
  • Природний кератин при відростанні у деяких жінок скручується і деформується. Нарощені нігті завжди чітко тримають задану форму.
  • Ще одна перевага нарощених кінчиків перед натуральними – їх стійкість до відколів і заломів. Натуральний ж кератин, особливо при значній довжині, часто ламається.

Іншими словами, нарощені нігті володіють всіма необхідними властивостями, які дозволяють створювати будь-які, часом найнесподіваніші форми.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *