Натуральна паста для шугарінга

Дуже часто ми зустрічаємо питання: а з чого складається цукрова паста? А вона натуральна? А не страшно, що в ній ментол або ефірні масла?

Давайте розставимо всі крапки над «і».

Справжня цукрова паста є повністю натуральним продуктом. До її складу входять тільки натуральні інгредієнти і немає яких-небудь хімічних добавок. Що ж повинно входити до складу натуральної пасти для шугарінга? Склад пасти ні для кого не є секретом – це цукор, лимонний сік і вода. У деяких випадках виробники можуть обійтися без лимонного соку або кислоти, і замість цукру при цьому взяти його структурні складові глюкозу і фруктозу.

Що стосується додавання різних ароматизаторів і ефірних масел.

Якщо це натуральний продукт – то його наявність у пасті ніяк не позначиться на стані шкіри клієнта. Якщо ж це хімічний барвник або ароматизатор, наприклад, у складі бачите словосполучення «Парфумерна композиція», означає таку пасту краще не брати, оскільки її склад може викликати алергічну реакцію у клієнта.

Так, деяким може не подобатися ментол у складі пасти, тому для таких клієнтів краще тримати в запасі звичайну натуральну пасту для шугарінга.

Але багато клієнти відзначають, що ментол у складі пасти позитивно позначається на процедурою епіляції: вони менше відчувають больові відчуття, а також приємну прохолоду на шкірі, яка бадьорить і освіжає!

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *