Натуральна мінеральна косметика

Мінеральна косметика ще не стала загальноприйнятою, а даремно.

Адже вона дійсно здатна творити чудеса. І ми губимося в здогадах: чому до цих пір всі леді не перейшли на натуральну мінеральну косметику повністю?!

Напевно, причина в тому, що вона нам поки малознайома і незвична.

Для того, щоб зрозуміти, власне, про що йдеться визначаємося з термінологією. Мінеральна косметика – це натуральна косметика з корисних для шкіри мінералів: нітриду бору, титану, оксиду цинку, оксиду заліза, алмазної пудри, алюмосилікатів; вона не містить небезпечних хімічних елементів на кшталт віддушок, барвників, консервантів, спирту і т д.

Чому все так захоплені її впливом на шкіру і називають революцією в косметології? А тому, що вона здатна приховувати не тільки дрібні недоліки шкіри, а й досить серйозні шрами. Феномен мінеральної косметики ще й у тому, що вона лягати на шкіру, немов легкий флер, не забиваючи пори і не викликаючи жодних алергічних реакцій. Вражаюче, але вперше її почали використовувати пластичні хірурги для загоєння і маскування серйозних травм шкіри після операцій.

Так що сміливо виходь у люди після глибокого очищення шкіри, використовуючи мінеральні тон і пудру.

Проблемна універсальність

Є проблеми з шкірою? Для мінералів будь-яка проблема – дрібниця! Якщо ти використовуєш мінеральну косметику, то ніхто не помітить на твоєму обличчі:

  • Жирного блиску;
  • Акне, постакне;
  • Шрамів;
  • Судинних малюнків;
  • Пігментних плям;
  • Мімічних зморшок;
  • Слідів в’янення шкіри.

До того ж мінеральна косметика живить і зволожує, тим самим надає лікувальну дію. Так, що ці проблеми не тільки маскуються, але і мінімізуються.

Універсальна в часі використання

І все це, як у старій добрій рекламі, кожен день, двадцять чотири години на добу. Так! Навіть через дванадцять годин після нанесення мінеральної косметики тобі не доведеться припудрювати носик. Тому, що мінерали гарантовано збережуть макіяж в ідеальному вигляді.

Захисна універсальність

Мінеральна косметика «працює» в будь-яких зовнішніх умовах: надійно захищає від сонця, вітру та інших природних подразників-шкідників, а також штучних начебто иссушенного кондиціонерами повітря.

Антираздражительная універсальність

Компоненти мінеральної косметики просто не здатні викликати алергічні реакції навіть у тих, хто ними постійно страждає. А ще шкіра під нею дихає настільки, що фахівці навіть дозволяють спати з такою косметикою.

При цьому мінеральна косметика дозволить тобі економити. По-перше, час на її нанесення, по-друге, кількість використовуваного продукту, по-третє, гроші.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *