Нарощування вій: міфи і реальність

Чи правда, що від нарощування натуральні вії стають гірше?

Я б’юті-редактор , і я велика шанувальниця нарощених вій. Мені здається, це великий винахід.

Дуже зручно для зайнятих жінок. У цій справі, як з контурною пластикою і іншим «тюнінгом» (якщо зроблено на совість і зі смаком), ніхто і не помітить підробки. А якщо у майстра руки не з того місця, а ти страждаєш гігантизм, тоді справа погана. Ти станеш схожа на штучну ляльку зразка модних в інстаграмме «фітоняшек». Ідея написати про цю процедуру виникла, коли мені в сотий раз задали один і той же коло маячних питань. Стандартний «допит» виглядає так: «А це свої?», Потім — «А це зручно?», «Як ти спиш?», «У басейн можна?», Ну і класика — «А Свої не відваляться?». А якщо є попит, значить, має бути і пропозиція. Я зв’язалася з одним з кращих майстрів з нарощування вій Євгенією Бронівщук і попросила розставити всі крапки над i.

Чим нарощують вії?

У рекламних кампаніях студій з нарощування вій неодноразово згадуються такі матеріали, як шерсть норки і шовкові волокна. Чи справді нарощені вії мають натуральне походження?

Ні, і це на краще. Справа в тому, що такі тонкі натуральні матеріали, по-перше, дуже погано носяться, а по-друге, чреваті алергічними реакціями: від звичайного кон’юнктивіту до чогось гіршого. Тому в нарощуванні вій використовується ідентичне натуральному штучне моноволокно, і зовні, і на дотик нагадує шовкові або норкові нитки.

Нарощені вії можуть мати різний розмір, довжину і товщину. Підстава вії — утолщенное, кінчик прикрашений завитком. Таким чином, навіть якщо твої рідні вії прямі, то після нарощування вони набувають ідеальну форму з легким закругленням на кінець, і не вимагають штучної завивки.

Майстри використовують назву «норка» для тонких і легких вій, назва «шовк» — для середньої товщини і довжини волосків, назва «соболь» — для самих товстих і важких вій. Гіпоалергенний клей, який використовується в нарощуванні, нешкідливий для очей.

Міфи і легенди про нарощування

Що можна?

Ходити в лазню або сауну, якщо 48 годин після процедури нарощування минули. Однак при тривалому впливі тепла і пара штучний завиток вії може випростатися. Враховуй це і або скорочуй час перебування в парильні, або захищай свої вії охолодженим вологим рушником.

Купатися в морі. Взагалі нарощені вії на море — це найзручніше, що тільки можна придумати. Однак при пірнанні в морську воду у тебе може виникати відчуття тяжкості на очах і взагалі злегка щипати очі. Це пов’язано з тим, що штучні вії сильніше затримують на очах воду, ніж рідні. Щоб прибрати неприємні відчуття, досить буде промокнути очі рушником або просто моргнути.

Що не можна?

Мочити вії протягом двох годин після завершення процедури нарощування вій (клей повинен остаточно підсохнути).

Сильно терти вії (це знижує їх термін служби).

Відвідувати сауну або робити парові ванни протягом 48 годин після завершення процедури нарощування вій.

Використовувати косметику на маслянистої основі або жирні креми (масло розчиняє клей).

Робити завивку на нарощених віях.

Що можна, але небажано?

Фарбувати вії тушшю. Це скорочує їх термін служби, погіршує вид, унеможливлює корекцію.

Спати особою в подушку. Це деформує вії, і, оскільки контролювати свій сон мало хто може, вранці варто розчесати вії спеціальною щіточкою і «укласти» їх.

Знімати нарощені вії самостійно. Ти можеш нанести шкоду і рідним віям, і своїм очам, тому краще скористайся послугами майстра або дочекайся природного випадання нарощених вій.

Плакати. Це може скоротити термін служби нарощених вій. Також від сліз у тебе може трохи пощипувати очі. І взагалі, від сліз псується настрій!

Які протипокази до нарощування вій?

Чи не можна нарощуваті вії, если у тебе:підвіщена очна чутлівість (алергія);надмірне сльозовіділення;очні захворювання (Кліщ, блефарит и ін.);цукровий діабет;астма.

Чи не рекомендується делать нарощування ресніц прі зміненому гормонального фоні або хвороби, в тому чіслі, если ти:вагітна;годуєш грудьми;пріймаєш антибіотики;пріймаєш гормональні препарати.

Термін носіння нарощених вій зависитот Наступний факторів:

постійне механічний Вплив (лінзи, звичка язиком очі);підвіщена жірність кожи століття;регулярне відвідування басейну, лазні, сауни, спортивних клубів;часта робота в сценічному макіяжі;стрес;дуже швидке зростання своих вій;сльози;Зіткнення з автозагаром.

І ще! Відвідування солярію — НЕ менше чем за добу до процедури нарощування.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *