Нарощування нігтів: як вибрати свою форму?

Красиві наманикюренные пальчики в наш час стають свого роду розкішшю. Адже не всі дівчата мають настільки здорові нігті, щоб відростити їх до бажаної довжини. Тут на допомогу приходять сучасні технології. Нарощування нігтів – це не проблема. Але ось як підібрати таку форму і довжину, яка прикрасить ручки і згладити їх недоліки.

Нарощування нігтів: які бувають форми?

Здається, форм нігтів всього лише кілька і особливо вибирати не доводиться. А насправді – немає. Існує лише декілька основних форм нігтів, а в їх межах безліч нюансів, які можуть суттєво відобразитися і на стилі, і на красу рук. Отже, для початку ознайомимося з формами нарощених нігтів. А потім виберемо щось, виходячи з анатомічних особливостей рук, пальців і нігтів пластини.

  • Квадрат. У нігтьової естетики він буває гострим (строго паралельні краю нігтя мають кути по 90 градусів), м’яким (відрізняється від першого легкої округленностью країв нігтя) і скошеним (один з країв істотно коротше іншого, він буде зрубано по діагоналі).

  • Овал. Ніготь з обох сторін заточується до форми півкола. Варіацією на цю тему є мигдалеподібна форма нарощених нігтів – вільні краї дещо зауживаются.

  • Стилет. Довгий ніготь заточується таким чином, що його краю зустрічаються в одній точці.

  • Новаторські форми нігтів: едж (поздовжня межа ділить ніготь на 2 площини, які заточуються під гострими кутами) та Бріджіт (2 грані, 3 площині і 1 точка, в якій вони зустрічаються).

Форми нарощених нігтів, як порятунок

Жіночі руки – важливий елемент краси. Можливо, їм і не співають такі дифірамби, як очам, ніг або грудей. Але вони непомітні для більшості чоловіків тільки в тому випадку, якщо прекрасні. Якщо ж їх вигляд буде бажати кращого, то, швидше за все, господиню не врятують навіть красиві ноги. Тому стався до догляду за руками і манікюру серйозно.

Отже, вибираючи форму нарощених нігтів, враховуй:

  • Форму нігтьової луночки. Якщо вона овальна, то ніготь теж потрібно так заточувати.
  • Нігтьове ложе. Воно коротке і широке – форма м’якого квадрата на коротких нігтях. Тобто, довжина і форма нігтя повинна повторювати природні форми нігтьового ложе. Природна овальна форма дозволяє експериментувати з будь-якими формами нігтів.
  • Форма і розмір пальців. Тут обрана тобою форма нарощених нігтів повинна навпаки суперечити довжині пальців і формі рук. Наприклад, маленьким ручкам з пухкими недовгими пальцями підійдуть найбільш витончені довгі нігті у формі стилет.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *