Нарощування нігтів в салоні

Красиві і міцні нігті від природи пощастило мати не кожній жінці. Однак, проблема ламких нігтів сьогодні легко вирішувана. 

Особливості процедури нарощування нігтів в салоні

Нарощування нігтів — це збільшення їх довжини з можливою зміною форми і використанням штучних матеріалів. Візуально такі нігті нічим не відрізняються він натуральних. У нашому салоні нарощування нігтів проводиться двома методами: з використанням типс або форм.

У першому випадку мова йде про штучних нігтях з подальшим нанесенням на них гелю . Другий метод характеризується використанням спеціальних форм, які підставляються під вільний край нігтя, подовжуючи його, з подальшим нанесенням гелю.

Нарощування нігтів гелем

У процесі нарощування гелем нігті виходять не тільки міцними, але ще й еластичними, максимально наближеними до природних. Сама процедура досить проста, не вимагає багато часу і, відповідно, недорога.

На початковому етапі майстер наносить певну кількість гелю на ніготь, після чого, використовуючи ультрафіолетову лампу, висушує його поверхню. До речі, під дією УФ-променів знижується ризик розвитку грибкового захворювання нігтьової пластини.

Нарощування нігтів акрилом

Існує і ще одна технологія нарощування нігтів — з використанням акрилу, порошку, змішаного зі спеціальною рідиною до констинтенции в’язкої суміші. Процедура нарощування акрилом вимагає особливих навичок і досвіду, так як суміш має властивість швидко застигати.

Саме тому фахівцям з нарощування нігтів акрилом важливо вміти працювати швидко і акуратно, в іншому випадку нігтям складно буде надати природну форму. Заключний етап створення акрилових нігтів — полірування і фарбування для досягнення ефекту натуральних нігтів.

Розпис нігтів

Для любительок ексклюзивного манікюру ми пропонуємо нарощування нігтів гелем, з подальшим розписом і використанням страз Swarovski, ниток, бульонок, піску, наклейок і аерографії.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *