Нарощування нігтів: на догоду чоловікам або моді?

Нарощування нігтів стало для багатьох леді буденною справою. Хоча у оточуючих яскравий штучний манікюр часто викликає подив. Але дівчата і жінки вперто не міняють «екстремальні» нарощені нігті на рідні. Чому ж: наскільки це модно, зручно, актуально і красиво в наш час?!

Нарощені нігті як спокуса

Як би ми не виступали за рівноправність статей, а всім нам хочеться подобатися чоловікам. І більшість дівчат прагне покращувати зовнішність, щоб залучити якомога більше прихильників. Адже хто найбільш об’єктивні судді нашої краси, в кінцевому рахунку?! Явно не жінки – вони потенційні суперниці!

Правда, прагнення до досконалості дівчата роблять грубі помилки. Виявляється, чим більше ми ховаємо природні дані за шарами косметики, штучної пишністю волосся, довжиною нігтів та вій, тим більше чоловіки хочуть змити з нас цю мішуру. Також і з нарощуванням нігтів.

Соціологи настільки перейнялися питанням привабливості штучного манікюру, що влаштували масове анкетування чоловічої статі.

Експеримент, який залучив до важливої справи нарощування нігтів близько десяти тисяч молодих людей, дав цікаві результати.

  • Лише три відсотки опитаних вважають яскраві довгі нарощені нігті неприродной форми красивими і привабливими.
  • Більшість же чоловіків (трохи більше сорока відсотків) категорично проти будь-якого нарощування нігтів. Правда, з різних причин. Деякі, самі практичні і нещедрые, вважають їх занадто дорогими (бояться, мабуть, що доведеться за них платити). Основна маса вважає такий манікюр поганим тоном і атрибутом «дешевих» дівчат.
  • Деякі хлопці не бажають вдаватися в подробиці походження дамських коготочков. Їм, мовляв, важлива тільки загальна доглянутість рук – двадцять п’ять відсотків.
  • Тридцять відсотків цінителів жіночої краси з розумінням ставляться до таких салонним вишукувань, якщо нігті дівчата від природи не дуже хороші. Тільки в їх поданні, нарощені нігті повинні бути схожі на натуральні: невелика довжина, стриманий манікюр.

А що нам скаже мода?

На жаль і ах! Мода вторить чоловічому думку, тільки висловлює його більш категорично. Актуальний сьогодні тільки природний манікюр і середня довжина плюс виключно овальна форма.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *