Нарощування гелем нігтів на ногах

Коли потрібно нарощування?

Чому гель, а не акрил?

Процедура нарощування поетапно

Тіпси або форма — що краще?

Як робиться френч?

Коли проводиться корекція?

Процедура наращивания применима и для ножек

Доглянутими повинні бути не тільки руки, а й ноги людини, незалежно від соціального статусу. Іноді навіть бездоганний педикюр не може виправити непривабливу форму нігтя. У таких випадках у салонах проводять покриття нігтів гелем, але знаючи всі тонкощі процедури, нарощування можна провести і в домашніх умовах. Як висушити гель, скільки покриття тримається, зміцнення пластин і за і проти нанесення — всі ці питання будуть розглянуті далі.

Коли потрібно нарощування?

Моделювання та нарощування штучних нігтів вже давно є модною тенденцією, тому як це красиво і зручно. Гелеве покриття нігтів може здійснюватися як в салоні, так і в домашніх умовах, головне, мати при собі якісні матеріали для нарощування. Штучні нігті робляться з таких причин: коли необхідно вирівняти деформовану пластину (наприклад, після лікування грибка); коли свої нігті проточені і часто ламаються і необхідно зміцнення самої пластини; коли у людини вростає ніготь; коли необхідно виправити форми натуральних нігтів; з метою додання нігтям естетичного та красивого вигляду. Якщо людина має захворювання грибка, то найчастіше пластина жовтіє і деформується. Врятувати ситуацію можна, але для цього на свої нігті потрібно робити нарощування. У деяких медичних кабінетах нарощування проводиться після операції з видалення врослого натуральних нігтів.

Чому гель, а не акрил?

Багато хто задається питанням: чому саме цей матеріал, адже акрил також має популярність. Покривати пластину можна будь-яким видом матеріалу за власним розсудом. Як сушити гель? На відміну від акрилу він сушиться в лампі більш швидко. Ось чому цей спосіб вважають більш зручним. Гель має кілька значних переваг: покриття дозволяє нігтю дихати; більш тонкий шар гелю (потрібно покривати 1-3 шари), тому при носінні закритому взутті людина не відчуває дискомфорту; мінімальний ризик розвитку грибка; гель нетоксичний; матеріал пластичніший; бувають кольорові гелі і прозорі, що дозволяє підібрати будь-який дизайн; легко знімається за допомогою спеціальних рідин або пилки; мінімальний ризик розвитку алергії; існує спеціальне покриття, яке запобігає поява і розвиток грибка або інших шкірних інфекцій; більш міцно зчіплюється з натуральної пластиною і не відходить; можна легко знайти будь-який вид покриття у вільному продажу. Зміцнення завдяки гелю дозволяє відростити натуральний ніготь, надати йому потрібну форму. Таке моделювання користується величезною популярністю особливо в літній час. Існує багато за і проти такого виду моделювання, вибирати, як обробляти свої пластини, потрібно індивідуально.

Процедура нарощування поетапно

В салоні нарощування робить майстер, тому клієнту залишається тільки спостерігати за процесом. Професійне моделювання, вирівнювання та шліфування нігтя виконується апаратом (фрейзером). Для дому ж можна вибрати і пилку середньої жорсткості (від 180 Грітті). В домашніх умовах кожен може також добре впоратися з нарощуванням. Для роботи знадобиться: уФ лампа (для сушіння); праймер (знежирює і знезаражує пластину); щіточка для видалення пилу; ватні тампони; спирт етиловий; гель; клей для типс і тіпси (якщо потрібно); форма для нарощування (якщо потрібно); пушер або апельсинова паличка; пилочки середньої і сильної жорсткості; баф для полірування нігтів; кисть (здійснюється нанесення матеріалу); необхідні елементи для дизайну, щоб покривати свої пластини, існують кольорові гелі, стрази, акрилові фарби, пензлі і т. д.

Технологія покроково: Важливо! За день до того як робити нарощування потрібно зробити педикюр. Нігті потрібно знежирити за допомогою праймера або спирту. За допомогою пилки знімається поверхневий гладкий шар натурального нігтя. Пластина покривається мономером, щоб надалі не виникло грибка. Моделювання відбувається за допомогою типс або нанесення матеріалу на форму. Тіпси приклеюються на ніготь, обрізаються, подпиливаются, а тільки потім наноситься матеріал. Роботу потрібно робити так, щоб не було бульбашок, горбів між гелем і самої пластиною. Спочатку прийнято наносити базове покриття. Якщо потрібно робити корекцію нерівного нігтя, тоді потрібно наносити гель до моменту приховування дефекту. Пальці з нанесеним матеріалом потрібно просушити в УФ лампі від 20 до 60 секунд (залежно від виду матеріалу). Технологія вказується в інструкції, там же перераховується, як висушити покриття за допомогою лампи. Після, коли матеріал твердне, треба зняти липкий шар. Для цього можна змочити ватний тампон в спирті і протерти ніготь. Слідом форма за допомогою пилки коригується і наноситься наступний шар гелю. Пензлем потрібно вести по лінії росту пластини, а не проти. Так дизайн тримається набагато довше. Зображення та інші елементи дизайну, зазвичай роблять перед етапом нанесення останнього (фінішного) шару. Щоб у процесі роботи не заважала пил, потрібно взяти м’яку щіточку і постійно змітати все зайве. Для того щоб нігті були більш гладкі, потрібно по завершенні роботи відполірувати їх бафом, їм легко користуватися (полірування відбувається у напрямку проти росту пластини). Важливу роль грає якість самого гелю та порядок роботи, важливо не зіпсувати свої нігті. Кольорові гелі за якістю мало чим відрізняються від прозорих. Але найбільшою популярністю користується все ж останній вид гелю. Зміцнення пластини відбувається за рахунок щільності зчеплення, для цього свої пластини повинні бути добре оброблені пилкою. Пиляти потрібно тільки в одному напрямку до себе, проти не можна. Щоб не допустити ушкоджень при роботі і надалі появи грибка, важливо стежити за тим, щоб пластини були чистими (перед кожним шаром протирати їх спиртом). В основному за допомогою гелю робиться тільки зміцнення пластини на великому пальці, інші можуть покрити лише одним шаром гелю. Технологія нанесення матеріалу залежить від його виду (бувають одне-, двох-, трифазні гелі). Однофазний найменше сохне і більш міцний, довше тримається, інші менш стійкі. Як висушити гель залежно від його виду, потрібно дізнаватися заздалегідь перед його покупкою.

Тіпси або форма — що краще?

Покриття нігтів гелем — це зручно, але перед вами тоді стоїть непростий вибір: тіпси або форми? Що краще, сказати однозначно не можна, чому і буде більш правильно орієнтуватися по ситуації. Якщо необхідно змоделювати, виправити деформований або нерівний ніготь, тоді краще всього для цього підійде форма. Коли нігті нормальної форми, тоді можна обійтися типсами. Варто відзначити, що гель на форму наноситься більш акуратно (щоб надати ідеальний вигляд), тому цей процес кропіткий і тривалий. При нарощуванні типсами, зміцнення за рахунок клею і самого гелю, але деякі фахівці категорично проти цього методу і воліють форму.

Як робиться френч?

Красиві білі кінчики на прозорому фоні завжди виглядають модно і красиво. Сьогодні френч робиться різних кольорів і відтінків. Для роботи вам знадобляться кольорові гелі. Лінія малюнка наводиться від лінії посмішки до вільного краю пластини. Після висихання малюнка робиться нанесення фінішного шару.

Коли проводиться корекція?

На ногах пластини відростають довше. Носити довгі нігті на ногах теж не потрібно, достатньо залишити лише пару міліметрів вільного краю. Таким чином, потрібно робити корекцію один раз у 2-3 місяці. Зробити корекцію нескладно, потрібно спиляти всі що відходить, до тієї межі, поки між гелем і своїм нігтем вона не буде згладжена і практично непомітна. Далі, потрібно нанести новий шар на всю поверхню своїх пластин. Можна використовувати кольорові гелі для дизайну, таке нанесення нічим не відрізняється від стандартної процедури. Як висушити гель після нанесення дизайну? Відповідаємо — у звичайному порядку. Корекцію роблять, тільки якщо у людини немає больових відчуттів при натисканні на ніготь, спилювання відбувається проти зростання пластини, не чіпляючи кутикулу. Крім того, процедура нарощування заборонена категорично при наявності неизлеченных захворювань шкіри — грибка, екземи та інших. Якщо корекцію ви робити не хочете, а просто хочете відновити свої натуральні пластини, то гель просто потрібно буде спилювати по мірі відростання. Зміцнення відбувається не тільки через гелю, за ногами також потрібно доглядати і регулярно робити педикюр. Щоб надалі скорегувати форму (круглу, квадратну), можна користуватися пилкою.

«По секрету…»

Ви намагаєтеся не виходити з дому у відкритому взутті… Втомилися мазати нігті йодом… А про те, що б роззутися при людях не може бути й мови… Так як вигляд ваших нігтів аж ніяк не додає Вам впевненості… А відомі розрекламовані засоби від грибка чомусь неефективні у Вашому випадку… І Ви випробували на собі все: креми, мазі, гелі, припікання йодом… Тому зараз готові скористатися будь-якою можливістю, яка Вам допоможе…
Рекомендуємо переглянути майстер клас:

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *