Нарощування вій: за, проти і кілька важливих нюансів

Якщо тобі набридло шукати ідеальну туш, а від природи вії не дуже пухнасті і довгі, читай цю статтю уважно!

Нарощування вій — простий і ефективний спосіб додати погляду виразності, зробити очі більше і яскравіше. Головне — вибрати правильні матеріал і метод.

1. Види вій і їх розташування
Залишайся молодий завжди:
унікальні вправи, які позбавлять від зморшок
помолодшати
Штучні вії можуть бути зроблені з мікрофібри, за людську волосину, синтетичних матеріалів і полімерів. Їх довжина варіюється від 6 до 17 мм, що дає величезний простір для самовираження. Стандартні кольори — чорний і коричневий, але в принципі ти можеш замовити вії будь-якого кольору. Грамотний фахівець нарощує вії різної довжини, щоб очей виглядав максимально природно. Зазвичай коротші розташовуються на нижньому столітті і у внутрішньому куточку очей, а довгі — в зовнішньому. Якщо очей вузький, довгі вії розташовують по центру, щоб візуально його «відкрити». Якщо очі посаджені близько, довгі вії тільки погіршать ситуацію, і варто обмежитися середньою довжиною. І навпаки, широко посаджені очі будуть виглядати краще, якщо обрамити долинними віями обидва століття.

2. Кому нарощувати не можна

Мало хто знає, що при нарощуванні вій волоски приклеюються ні до шкірі століття, а до власних вій. Відповідно, це не твій варіант, якщо свої вії надто тонкі і ламкі. В такому випадку краще вдатися до накладних вій. Інший варіант, при якому нарощування не рекомендується — занадто короткі вії. В такому випадку склейка між власною віями і штучної виходить занадто короткою, і нарощені вії не будуть добре триматися. Ідеальний кандидат для нарощування вій — дівчина з щільними, але рідкісними віями або з досить густими, але середньої довжини.

3. Збільшила? Тепер тобі не можна.

Список заборон для наростили вії досить значний. 24 години після процедури вії можна чіпати взагалі. Забудь про сон «обличчям в подушку», нанесенні туші (ми серйозно), відмовся від будь-яких косметичних засобів в вмістом масел. Вії не розчісуй, умивайся тільки прохолодною водою і не проводь багато часу на спеці.

4. Ціна питання

Якщо тобі пропонують нарощування дешевше ніж за 2000 рублів, насторожися: це може говорити про використання неякісних матеріалів або непрофесіоналізм майстра. Хоча іноді і за ці гроші можна отримати якісну послугу, по акції або як постійний клієнт салону. Середня ціна в столиці на цю процедуру — від 3 до 6 тисяч рублів, корекція буде потрібно десь раз в 2-3 тижні (близько 500 рублів).

5. Ризики

За великим рахунком ризик один, і він же найсерйозніший: власні вії можуть випадати. В такому випадку тобі потрібно позбутися від нарощених і перейти до відновлює процедурам. У 99% випадків вії відростають знову. Ну і обмеження з пункту 3. Якщо все це тебе не зупиняє, вперед! У будь-якому випадку, нарощування — відмінний варіант для урочистого заходу або відпустки: ніякого макіяжу і неймовірно ефектний вигляд!

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *