Нанесення гель лаку під кутикулу: техніка для початківців

Створення гель-лаків стало справжньою революцією в сфене nail-індустрії. Тепер декоративне покриття можна носити тижнями, самі нігті стали більш стійкі до відколів і пошкоджень, а вже різноманітність дизайну, що дозволяють створити полімерні лаки, просто не подається перерахуванню. Однак і у такого досконалого покриття є один, але дуже суттєвий недолік – буквально через тиждень вже буде видно отросшая частина нігтя. Дві – і стає помітно, що манікюр несвіжий, 3 – і ваші нігтики своїм зовнішнім виглядом буквально взвывают про необхідність відвідування майстра. Це обставина вкрай незручно, особливо, коли передбачається тривалий виїзд, туди, де немає можливості пройти корекцію. Та й, банально, регулярна корекція вимагає певних фінансових витрат.

Але останнім часом у сфері nail-індустрії як раз для вирішення цієї проблеми була розроблена технологія покриття гель-лаком під кутикулу, яка істотно збільшує несучість манікюру. У даному огляді ми докладно розглянемо, як наносити гель лак під кутикулу з докладними відеоуроками.

Гель лак під кутикулу: «за» і «проти»

Всі ми пам’ятаємо головне і непорушне правило манікюру – при нанесенні гель-лаку необхідно відступати від зони кутикули на 1 мм. Цю вимогу можна пояснити як гігієнічними аспектами – зона кутикули забезпечує захист нігтя від шкідливих бактерій, а невелика ділянка незабарвленого нігтика, як раз той самий міліметр, дає гарантію того, що до пластині, нехай і в мінімальній кількості, але буде надходити кисень.

Другий аспект, чому при фарбуванні нігтів потрібно робити мінімальний відступ від кутикули – естетичний. При нанесенні гель-лаків, навіть професійним майстром, завжди існує ризик затікання лаку на кутикулу і її фарбування. Подібний манікюр буде виглядати неохайно, так і термін «придатності» такого манікюру суттєво зменшується унаслідок відшарування в області стикання з кутикулою. Чому гель лак відшаровується у кутикули? Та тому що кутикула і птеригий, розташований біля неї, перешкоджають хорошому зчепленню з нігтьової пластиною.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *