Набори для домашнього шугарінга

Цукрова епіляція або шугарінг не така складна процедура, якою вона здається на перший погляд, але вона вимагає особливої вправності.

Якщо Ви вирішили спробувати зробити цукрову епіляцію в домашніх умовах самостійно, попередньо подивившись, як легко з цією процедурою справляється Ваш майстер, Ви повинні бути готові до кількох речей:

  1. У Вас вийде не відразу. Так, майстер справляється легко, але на те він і майстер, у нього за плечима сотні клієнтів. І важливо розуміти, що коли майстер прийшов на навчання, у нього теж не відразу все вийшло.
  2. До деяких зон буде важко дотягнутися. Адже не дарма майстер просить Вас перевертатися на кушетці.
  3. Вам потрібно в арсеналі мати не тільки пасту, але і всі складові епіляції (лосьйони, креми, тальки, шпателя тощо).

Ось на третьому пункті ми і зупинимося більш докладно. Наша Вам порада: купуйте всі матеріали набором, щоб не забивати собі голову тим, який лосьйон або крем вибрати, більший обсяг або трохи менше.

У нашому інтернет-магазині Ви зможете знайти готові набори для домашнього шугарінга, в які входить все необхідне, щоб почати робити епіляцію самостійно. Такого набору Вам вистачить на цілий рік, а деяких засобів (лосьйони перед епіляцією або крем після шугарінга) на більший термін.

Ми пропонуємо Вашій увазі 2 набори для домашньої епіляції: для епіляції рук і ніг і універсальний.

І в той і в інший набори входять лосьйон перед шугарингом, тальк для шугарінга, дерев’яні шпателі і крем після епіляції. В набір для домашнього шугарінга входить одна баночка пасти бандажної консистенції і смужки для епіляції. Епіляція даними набором буде схожа з воскової, тільки наносити пасту необхідно проти росту волосся, а зривати – по зростанню. В універсальний набір входять 2 баночки з пастою різної консистенції для мануальної (ручний) техніки роботи.
Кожен з наборів забезпечений докладною інструкцією по застосуванню.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *