На ніч дивлячись: вибираємо крем перед сном

Поки ви спите, ваша шкіра продовжує роботу. Допоможіть їй, підібравши правильне нічний засіб!

Ми вже розібралися в тому, як важливо вибирати зволожуючий крем (навіть якщо у вас нормальна або жирна шкіра). Тепер пора освоїти науку нічних засобів, які стануть не менш корисними помічниками в боротьбі за здорову шкіру. Такі кошти відновлять клітини і будуть стимулювати вироблення колагену, що значно сповільнить природний процес старіння.

Як застосовувати нічний крем?

Навіть якщо ви будете використовувати найдорожчий крем на світі, він не заповнить нестачу сну. Так що привчайте себе до 8-годинного сну і допомагайте організму з допомогою правильного крему.

Наносити його потрібно після всіх процедур щодо зняття макіяжу і очищенню шкіри (для цих процедур знадобляться матуючі серветки). І відразу розчаруємо тих, хто думає, що всі креми (і денні, і нічні) однакові. Вони різні за рахунок компонентів, що входять до складу. Нічні креми містять інгредієнти, що підвищують чутливість шкіри. Для нічного часу в цьому немає нічого страшного, але якщо ви вийдете з цим засобом на обличчі на денне світло, то ризикуєте отримати сонячний опік або пігментацію.

Що відбувається з вашою шкірою вночі?

Протягом дня шкіра захищає вас від УФ-випромінювання, а вночі відновлює клітини, які були витрачені в бою. Тут-то їй і треба допомогти — з допомогою ретиноїдів і альфа-гідроксикислот. А для того, щоб уповільнити процеси старіння, знадобляться антиоксиданти (це вітаміни С, В3, Е). Вони проникають в глибокий шар шкіри і стимулюють мелатонін — гормон, що уповільнює старіння.

Крім цього, вашій шкірі потрібно зволоження. 

Тому можна чергувати антивікові нічні креми з зволожуючими, щоб весь тиждень доставляти шкірі необхідні кошти. Обличчя стане більш гладким і підтягнутим, а колір особи — здоровим.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *