Морський педикюр – самий модний дизайн літа

Педикюр – важлива складова жіночого образу. Милі чародійки ретельно стежать за новинками в нігтьовому сервісі, захоплюючись вміннями і фантазією майстрів. Багатьох порадував подарунок, піднесений фахівцями, в честь відкриття літнього сезону — морський педикюр, який справив фурор!

Морской педикюр

Його переваги незаперечні:

літня свіжість;
вечірня прохолода;
чарівна краса морської гладі;
подих легкого бризу;
чарівність мешканців морських глибин.
Мальовнича картина стане гідною прикрасою жіночих нігтів!

Морський педикюр

Пора «соковитих» фарб і яскравого настрою: ідеї для створення морського педикюру!

Якщо не вистачає часу відвідати салон краси, слід озброїтися радами майстрів і створити шедевр на нігтях самостійно за допомогою звичайних засобів, які зберігаються в «скриньках краси» у кожної дівчини. Відмінна риса морського педикюру свіжа кольорова палітра:

ніжно-бірюзовий;
королівський синій;
небесно-блакитний;
багатий білосніжний;
розкішний золотий;
чарівний сріблястий.
Приступаючи до творчої роботи, слід взяти на замітку ідеї для натхнення.

Морський педикюр

Тільняшка морських вовків!

Користується популярністю малюнок у стилі «тільняшка». На нігтьовій пластині слід зобразити горизонтальні смужки різних кольорів: синьо-білі, чорно-блакитні, біло-чорні. Любителькам блиску і чарівного сяйва підійде варіант з використанням стразів на синьому тлі, педикюр відображає красу літнього нічного неба з розсипом зірок, що відбиваються в морській гладі. А на білих смужках можна намалювати золотисті тонкі рисочки, що імітують відблиски місяця на воді.

Чудовий педикюр, коли кілька нігтів «одягнені» в тільники, а інші покриті однотонним лаком. А якщо наклеїти на смужки декоративні черепашки, морські зірки і камінчики – відірвати погляд від нігтів буде неможливо! Маленький шедевр стане гідним завершенням літнього педикюру!

Морський педикюр

Пишність літніх атрибутів!

Творчих особистостей побалують зображення пальм, численних мешканців морського дна, яхт, кораблів, якорів, водоростей. Звичайно, в домашніх умовах складно намалювати такі складні елементи, тому слід скористатися наклейками. Досить прикрасити пару нігтів, наприклад, пластини на великих пальцях або середніх, інакше педикюр вийде занадто строкатим. Приголомшлива «картина» на нігтях – запорука гарного настрою та вдалого відпочинку!

Морський педикюр

Педикюр для витончених дам!

Любительок простоти і лаконічності не залишили без уваги. Лідируючі позиції займає педикюр, який нагадує хвилі ласкавого моря. Використовується градієнт техніка. Доречно озброїтися бірюзовою гамою від темного тону до світлого відтінку.

Дивлячись на ноги, можна відчути легке хвилювання моря! Можливо, виконуючи педикюр в морському стилі, доведеться попотіти, але він того вартий!

Рекомендуємо переглянути майстер клас:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *