Монохромний макіяж: оригінальність в одному кольорі

Монохромний макіяж – новий тренд нинішнього року. Він виглядає вишукано і доречно. До того ж завжди надає образу оригінальності, підкреслює природну красу, не відволікаючи увагу від твого обличчя на яскраві фарби косметики. Залишилося тільки вибрати свій колір… Приступимо!

В чому суть монохромного макіяжу?

Якщо ти ще не здогадалася, то монохромний макіяж зобов’язує використовувати тільки один колір для очей, щік і губ. Відтінки можуть відрізнятися лише незначно: максимум на два-три тони, варіюється їх інтенсивність.

Візажисти радять підбирати відтінок для такого макіяжу під колір очей. Наприклад, красу карооких дівчат найкращим чином посилює коричнева колірна гамма. Блакитнооким леді бажано віддати перевагу абрикосовим, персиковим, помаранчевим відтінкам. А красуням з зеленими очима слід звернути увагу на рожеві та чорничні кольору. Універсальними квітами вважаються фіолет і бордо. Також зверни особливу увагу на make-up тілесних тонах.

Рожевий треба розділити

Для створення гарного монохромного макіяжу у рожевих тонах потрібно розділити їх на холодні і теплі. Ці кольори не терплять змішування в одному макіяжі. Так, будь обережна. А хороший приклад тобі подадуть модні будинки Bensoni і Marni.

Доповни Nude стрілками

Стриманим варіантом для вечірнього виходу в світ стане монохромний нанесення тілесних тонах. Тільки варто наслідувати приклад законодавців моди на кшталт Gianfranco Ferre, Giorgio Armani, Versace, Yves Saint Laurent і доповнити його чорними стрілками різної інтенсивності, а також яскравим блиском на губах.

А ось густі коричневі тони припали до смаку таким будинкам моди, як Chloe, Dennis Basso, Issa, Leonard.

Эпатируй в стилі бордо

Хочеш привертати увагу і вражати публіку на вечірці або презентації?! Тоді обирай несподівано сміливий варіант монохромного макіяжу. Таким візажисти вважають бордовий make-up. Тут варто поекспериментувати. Тільки будь обережна з макіяжем губ. Можливо, тобі більше до лиця світлі блиски ягідних відтінків. Надихайся вибором Christian Dior, Loewe, Julien Macdonald, Roksanda Ilincic.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *