Модний френч

Щоб зробити модний френч манікюр, ви можете скористатися готовими ідеями з докладним описом техніки виконання з нашої статті або придумати свій варіант. У будь-якому випадку цікаві варіанти модного френча і знання різних технік допоможуть вам втілити вподобаний чи вигаданий дизайн в життя.

Геометричний френч

Цей модний манікюр краще робити за допомогою трафаретів, які нескладно виготовити з звичайного скотчу. Для цього вам потрібно в шматку скотчу прорізати квадрати різного розміру. Крім цих трафаретів вам варто запастися п’ятьма добре комбинирующими відтінками лаку, прозорим базовим покриттям, трафаретами для манікюру, самоклеючими жовтими і білими смугами різної ширини.

Щоб втілити такий модний дизайн нігтів вам потрібно зробити наступне:

1. Нігтики потрібно підготувати до манікюру: прибрати кутикулу, підкоригувати довжину і форму, а також покрити всю поверхню нігтів безбарвним базовим засобом. Це покриття і буде основним фоном нігтьового ложа, оскільки кольоровий лак для цієї частини нігтя ми не будемо використовувати.

2. Тепер використовуючи трафарет, фарбуємо кінчик нігтьових пластин лаком чорного кольору. Від трафарету позбавляємося.

3. Далі ліпимо на ніготь трафарет з скотча з самим великим квадратом і фарбуємо ніготь в межах трафарету рожевим лаком. Знімаємо Трафарет, а лаку даємо підсохнути. Потім приклеюємо трафарет з середнім квадратом так, щоб він заходив трохи на рожевий квадрат, і фарбуємо лаком блакитного кольору. Після цього те ж саме проробляємо з самим маленьким квадратом в трафареті, тільки його фарбуємо білим кольором. Так декоруємо всі нігті.

4. Приклеюємо самоклеящуюся білу смужку по діагоналі на кінці нігтя. Нігті на безіменних пальцях декоруємо поздовжньої жовтою смугою.

5. Тепер манікюр потрібно закріпити топовим складом.

Модний скляний френч

Дизайн нігтів у вигляді битого скла сьогодні дуже модний, а виконати його досить легко. Для цього вам знадобляться лаки для манікюру (світло-рожевого і насиченого чорного кольору), трафарети, фольга з голографічним покриттям, прозорий лак, база і топ для нігтиків. Перед манікюром потрібно підготувати фольгу, нарізавши її на шматки неправильної форми довільного розміру.

Техніка манікюру у вигляді битого скла досить проста:

1. Після нанесення прозорої бази на підготовлені нігтьові пластини виконується двошарове покриття лаком світло-рожевого відтінку.

2. Після повного висихання рожевого лаку можна ліпити трафарети і фарбувати кінчик нігтя чорним лаковим складом. Трафарети прибираємо.

3. Поки лак чорного кольору остаточно не просох, викладаємо на кінчики нігтів шматки фольги з голографічним покриттям. Закріплюємо фольгу прозорим лаком.

4. Весь манікюр додатково фіксуємо фінішним безбарвним покриттям.

Фан френч

Ця різновид френча, звана фан, робиться не з чіткою лінією посмішки, а з розмитим кінчиком. Цей модний френч манікюр нескладно зробити вдома. Для нього вам потрібно придбати:

* лак тілесного кольору:
* лак з блискітками;
* великий голографічний гліттер;
* спонж;
* пінцет;
* топ і базу.

Дизайн реалізуємо в кілька етапів:

1. Насамперед, підготовлені нігтики фарбуємо прозорою основою під манікюр.

2. Тепер потрібно виконати одноколірний манікюр лаком тілесного відтінку. Робимо два шари, так нігті будуть більш гладкі і блискучі, а манікюр довговічним. Покриття повинне повністю висохнути.

3. На спонж фарбуємо лак з блискітками і за допомогою нього наносимо на кінчики нігтів блискуче покриття. При цьому намагаємося, щоб вийшов плавний перехід від блискучого кінчика до тілесного кольору нігтьового ложа.

4. Додатково декоруємо кінчики нігтів великим глітером. Блискітки гліттера зручно брати пінцетом і викладати на нігтьові пластини.

5. Щоб наш декор краще тримався, а манікюр прослужив довше, фіксуємо всі фінішним складом.

Оригінальний чорно-білий френч

Цей манікюр виглядає стильно і сучасно за рахунок незвично оформлених кінчиків нігтів. Для реалізації такого модного дизайну вам потрібно придбати:

* лаки білого, чорного кольору;
* прозоре покриття;
* сріблястий лак;
* стрази;
* інструмент для малювання по нігтям;
* базу і топ.

Техніка виконання цього модного дизайну наступна:

1. Підготовлені і покриті базою фарбуємо нігті прозорим лаком. Даємо йому висохнути.

2. Тепер за допомогою спеціального інструменту малюємо на кінчиках нігтів великі чорні і білі квіти. Контури пелюсток виділяємо сріблястим лаком. А центр квітки декоруємо стразами.

3. Для додання манікюру глянсового блиску і продовження терміну його служби наносимо топове прозоре покриття.

Модний місячний френч

Нові модні тенденції диктує нам і місячний френч. Цей дизайн нігтів простий і стильний одночасно, а виконати його зможе навіть новачок. Для такого манікюру знадобляться глянсові лаки чорного і білого кольору, тонка кисть, прозорі стрази, база і фініш.

Нігті оформляємо в такому порядку:

1. Спочатку потрібно підготувати нігтики: розм’якшити і видалити кутикулу, підкоригувати довжину і форму нігтів, нанести базу.

2. Тепер виконуємо суцільне лакове покриття. При цьому деякі можна фарбувати нігті лаком білого кольору, а інші – чорним лаком. Краще зробити два шари. Так манікюр буде акуратніше і міцніше. Чекаємо повного висихання лакового покриття.

3. Тепер тонким пензликом малюємо лінію місяця. Для кожного нігтя використовуємо лак контрастного кольору, тобто білі нігті прикрашаємо чорною лінією місяця, а чорне – білим.

4. На одному або двох пальцях декоруємо лінію місяця прозорими стразами, які можна приклеїти на безбарвний лак.

5. Фіксуємо всі топовим шаром.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *