Місячний манікюр гель лаком

Гель лаком можна зробити будь-який дизайн нігтів і місячний манікюр – не виняток. Простота і елегантність місячного манікюру стають справжньою окрасою ваших ручок, якщо дизайн зроблений гелем лаком. Стійкий глянцевий блиск і довговічність – незаперечні переваги гелевого манікюру.

Види місячного дизайну нігтів

Особливістю місячного манікюру є те, що лаком контрастного відтінку виділяється лунка нігтя. Для цього можна використовувати трафарет або тонку кисть. При цьому форма лунки (лінії місяця) може бути різною:

•Класична лінія місяця точно повторює обриси природного лунки нігтьової пластини. Для її малювання зручно використовувати трафарет.

•Якщо використовувати V-подібний трафарет для малювання лінії місяця, то ви отримаєте місячний манікюр під назвою шеврон.

•Місячний дизайн з прогнутою за формою нігтя лінією місяця називається перевернутий френч. У цьому випадку лак контрастного кольору наноситься тонкою смугою на підставі нігтьової пластини. При цьому кінчики лінії можуть закінчуватися на різній висоті і доходити майже до верхнього краю нігтя. Для малювання такої лінії трафарет не підійде, треба взяти тонку кисть.

•Іноді в місячному манікюрі виділяється не тільки лінія місяця, але і кінчик нігтьової пластини, як в класичному французькому манікюрі.

Місячний дизайн дуже красиво виглядає на коротких нігтях. Його можна виконувати лаками різного забарвлення. Крім того, можна використовувати лак одного кольору, а для виділення місячної зони брати фольгу, золотистий лак, сріблястий пісок або флок. Для декорування місячного манікюру можна використовувати стрази, розпис, клейкі смужки і бісер.

Правила роботи з гелем лаком

Неважливо, місячний манікюр або якийсь інший дизайн нігтів ви збираєтеся робити гель лаком, правила роботи з ним однакові в будь-якому випадку:

•Щоб гель лак довше тримався на нігтях, їх потрібно відшліфувати, знявши ороговілий шар, знежирити і покрити праймером.

•Всі шару гелю лаку повинні бути тонкими і рівномірними. Для нанесення гелю краще використовувати спеціальну кисть, яка дозволяє добре розподілити склад на нігтьовій пластині.

•Гель лак сушиться під ультрафіолетовою лампою.

•Кожен шар просушується окремо.

•Потрібно дотримуватися необхідний час сушіння, яке вказується на бульбашці з лаком.

•Якщо гель лак не досушити, то він може знятися з нігтя цілим пластом, тому краще трохи перевищити час сушіння.

•Гелевий манікюр обов’язково варто фіксувати спеціальним фінішним засобом.

Ідеї місячного манікюру гелем лаком

Щоб прикрасити свої нігтики в святковий або звичайний день, ви можете вибрати цікаві ідеї місячного манікюру. Гель дозволяє отримати довговічний і красивий місячний манікюр, який прослужить вам до двох тижнів. При цьому протягом усього терміну шкарпетки на ваших нігтиках збережеться стійкий глянсовий блиск.

Місячний манікюр в бордових тонах

Цей дизайн дуже просто виконується. Для цього вам потрібно взяти гелі лаки контрастних відтінків бордового кольору, трафарети для френча, знежирювачах, розчинник для липкого шару, праймер, набір пилок, УФ прилад для сушіння, фініш і тонку кисть. Манікюр виконуємо в такому порядку:

1.Робимо гігієнічний манікюр. Кутикулу краще видаляти необрізним способом. Форму і довжину нагідок підправляємо пилочками. Поверхня шліфується, знежирюється і покривається праймером, який сушиться під лампою кілька секунд.

2.Тепер на всю поверхню нігтя наносимо лак світло бордового відтінку і сушимо його під приладом кілька хвилин. Якщо покриття вийде дуже тонким, можна зробити другий шар і також просушити його.

3.Знімаємо липкий шар з допомогою спеціального розчинника.

4.Тепер по лінії місяця ліпимо трафарет для френча. Зону лунки нігтя фарбуємо лаком темно бордового відтінку. Краще використовувати тонку кисть. Трафарет акуратно знімаємо. Нігті поміщаємо під лампу на пару хвилин.

5.На всі нігтики наносимо прозоре фінішне засіб і сушимо його під лампою кілька секунд.

Місячний манікюр шеврон

Щоб виконати такий ефектний та стильний манікюр, вам знадобляться гелі лаки червоного і білого відтінку, трафарети для френча V-подібної форми, праймер, фініш, знежирювачах, розчинник для дисперсійного шару, тонка кисть. Робимо манікюр в такому порядку:

1.Після гігієнічного манікюру поверхню нігтів шліфуємо, знежирюємо і покриваємо праймером. Він повинен трохи просушитись під лампою.

2.Тепер робимо на всіх нігтях двошарове покриття з червоного гелю лаку. Шари повинні бути тонкими і рівномірними. Кожен з них сушимо під УФ приладом окремо.

3.Знімаємо дисперсійний шар з допомогою спеціального розчинника.

4.Зону лунки нігтя отграничиваем трафаретом і фарбуємо лаком білого кольору. Щоб вийшов біло-рожевий відтінок лаку, як на фото, достатньо виконати один шар. Від трафарету позбавляємося, а нігті сушимо під лампою пару хвилин.

5.Наносимо фінішний склад і сушимо його під УФ приладом.

Місячний матовий манікюр з блискітками

Для виконання такого дизайну нігтів вам варто запастися: лаком гелем бузкового відтінку, лаком з блискітками, тонким пензлем, матуючим фінішем, праймером, знежирювачем, розчинником.

1.На підготовлені нігті наносимо праймер і сушимо його під лампою.

2.Далі фарбуємо нігті лаком гелем бузкового відтінку так, щоб зона лунки нігтя залишалася непокрашенной. Сушимо нігті під приладом. Якщо потрібно, можна зробити другий шар покриття і просушити його.

3.Тепер на забарвлену частину нігтя наносимо матуючий фінішне покриття.

4.Фарбуємо лунку нігтя двома шарами лаку з золотистими блискітками. На цю зону фініш не наносимо, щоб не зник блиск лаку.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *