Місячний френч

Місячний френч має ряд особливостей, які вигідно виділяють його на тлі класичного французького манікюру. Даний дизайн нігтів ви можете оформити в будь-яких кольорах, декорувати будь-якими елементами. Місячний французький манікюр можна виконати у повсякденному та святковому варіанті.

Особливості місячного френча

Такий дизайн нігтів істотно відрізняється від класичного французького манікюру:

* Ви можете вибрати кольори для виконання такого манікюру, в той час як традиційний френч робиться в природних природних відтінках рожевого і білого.

* У місячному дизайні лаком іншого відтінку виділяється не кінчик нігтя, а його лунка.

* Місячний френч дозволено декорувати різними матеріалами: фольгою, стразами, блискітками, мікро бісером, розписом або об’ємними фігурами.

Давайте розберемося, що ж собою представляє цей дизайн нігтів. Основна його риса – це підкреслена зона лунки нігтя, її ще називають лінією місяця. Вона може виділятися або за допомогою тоненького пензлика, або завдяки використанню трафарету. При цьому сама лінія місяця буває декількох видів:

* Класична напівкругла лінія за формою природного лунки нігтя. Саме вона робиться за допомогою трафарету для френча.

* Прогнута лінія місяця повторює конфігурацію нігтьової пластини. Виконати її з трафаретом не вийде, тому для малювання використовується тонка кисть. Іноді краї прогнутою лінії місяця заходять на бічні частини нігтя і доходять до його верху.

* V-подібна лінія місяця робиться за допомогою спеціальних трафаретів.

* Нерідко лінія місяця виділяється одночасно з кінчиком нігтьової пластини. Такий френч з місячним манікюром виглядає дуже красиво і без декору.

Вибір лаку для місячного френча

Колір лаку для місячної зони може бути найрізноманітнішим. Існує кілька оригінальних прийомів оформлення лінії місяця:

1. Дуже красиво виглядає лінія місяця, оформлена золотою або срібною фольгою.

2. Манікюр з зоною лунки, пофарбованої прозорим лаком, також дуже популярний, оскільки дозволяє продовжити термін його служби. Прозора лінія місяця дає можливість згладити смугу на нігті без лаку, яка з’являється при відростанні нігтьової пластини.

3. Нерідко лінію місяця виділяють блискітками, стразами або глітером. Вона може декоруватися цілими композиціями зі стразів чи мікро бісеру.

4. Найчастіше лінія місяця фарбується будь-яким підходящим лаком.

Підбір лаку для нігтьового ложа в такому манікюрі залежить від ваших уподобань, призначення манікюру, аксесуарів або макіяжу. Тобто ви можете використовувати будь-які кольори лакового покриття. Але не варто забувати, що колір нігтьового ложа і забарвлення лінії місяця повинні добре комбінуватися і бути контрастними.

При підборі лаків для місячного френча ви можете керуватися нашими рекомендаціями:

* З прозорою або білою лінією місяця поєднуються будь-які кольори нігтьового ложа.

* Якщо для оформлення лінії лунки ви вибрали лак холодного відтінку, то і для нігтя потрібно підібрати лак холодного відтінку з тієї ж колірної гами.

* Можна підбирати парні лаки для місячного френча за принципом контрасту. Наприклад, для нігтьової пластини, оформленої в фіолетових кольорах, підійде помаранчевий колір лінії місяця.

* Повсякденний манікюр краще виконувати в більш стриманих і спокійних тонах. А для святкового місячного дизайну підберіть яскраві лаки з блискітками або перламутром.

* Найчастіше лінія місяця робиться більш світлим лаком, ніж саме нігтьове ложе. Але не виключено використання темних насичених лаків для місячної зони. Наприклад, дуже ефектно виглядає манікюр, в якому лінія місяця пофарбований чорним лаком, а сам ніготь покритий білим лаковим шаром.

Декор для місячного френча

Ціна на місячний френч у салоні багато в чому залежить від його дизайну і декорування. Найдорожчий місячний французький манікюр робиться на нарощених нігтях лаками гелями і декорується розписом, об’ємними фігурами і стразами.

Щоб отримати справжній святковий манікюр, місячний френч можна декорувати наступними способами:

* Найчастіше в якості декору використовуються стрази. Зазвичай вони приклеюються суцільною смугою по лінії посмішки або з декількох стразів робиться трикутник, який приклеюється по лінії місяця або прямо в місячній зоні. Якщо використовувати стрази різного кольору і розміру, то можна значно урізноманітнити місячний манікюр.
* Ще один поширений прийом декорування місячного манікюру – використання фольги для оформлення місячної зони. Можна купити рулонну, листову або перекладну фольгу. Користуватися їй дуже просто: достатньо на лінію місяця нанести прозорий лак. Поки він не висох повністю, на це місце прикладається перекладна фольга і зривається різким рухом. В результаті блискучий шар залишається на нігті. З листової або рулонної фольги вирізаються деталі за формою лунки нігтя і приклеюються на нігтики.
* Нігті можна декорувати блискучим лаком. Такий місячний френч можна носити і в святкові, і в буденні дні.

Дизайн місячного френча

Щоб зрозуміти, як виконується цей манікюр, розглянемо послідовність дій на прикладі святкового декору зі стразами:

1. Насамперед, нігті потрібно підготувати до манікюру: старий лак стерти, обробити і відсунути кутикулу, підкоригувати довжину і форму нігтів. Щоб манікюр вийшов більш рівний і довговічний, обов’язково використовуємо прозору базу.

2. Після висихання базового покриття на нігті наносимо лак основного кольору в два шари.

3. Коли лак повністю висохне, по лінії місяця клеїмо трафарети для френча і фарбуємо ніготь нижче трафарету лаком другого кольору. Трафарети акуратно знімаємо.

4. По лінії місяця приклеюємо стрази.

5. Для довговічності манікюру і додаткової фіксації стразів використовуємо безбарвне фінішне покриття.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *