Методика проведення обрізного педикюру

Правила виконання процедури

Поетапне виконання

Домашній педикюр

Етапи домашньої процедури

Педикюрные процедуры выполняйте с осторожностью

Педикюр є важливою процедурою з догляду за зовнішністю, так як саме на стан рук, ніг, пальців і нігтів звертають увагу оточуючі в першу чергу. Щоб бути завжди на висоті і впевнено себе почувати, важливо регулярно робити обрізний педикюр.

Правила виконання процедури

Класичний обрізний педикюр повинен виконуватися майстром згідно всім правилам гігієни та етапами проведення. Інструменти, ємності, ванночки для ніг перед кожною процедурою потрібно обов’язково дезінфікувати. Так як якщо процедура проводиться в салоні краси, є ризик підхопити якусь інфекцію від інших клієнтів. Фахівець повинен робити процедуру в спеціальних рукавичках. Так як обрізний педикюр може призвести до того, що з’явиться кров. Завдяки рукавичкам клієнт і майстер будуть захищені від можливого зараження. Весь процес виконання педикюру повинен бути охайним і безпечним. Тільки в такому випадку можна уникнути порізів і ранок.

Поетапне виконання

Фахівці в салоні краси виконують класичний обрізний педикюр згідно з наступних етапів: насамперед проводять дезінфекцію шкірного покриву. Ноги распариваются у ванночці з дезинфікуючим препаратом. Вода повинна бути температурою 38 градусів. Її слід приймати протягом семи хвилин. На другому етапі з нігтів знімається старий лак з допомогою спеціального засобу. Довжина нагідок підрізається маленькими кроками від одного кута до другого. Для цього етапу використовуються спеціальні щипчики. Для розм’якшення кутикули бічні валики обробляються спеціальним размягчающим засобом. Його слід наносити на всю поверхню нігтя. На п’ятому етапі зрізається груба шкіра на п’ятах. Процедура виконується спеціальним верстатом. Зрізається огрубіла шкіра поступово. Рухатися верстатом слід вздовж тріщин, від середини п’яти до її краю. Шостий етап полягає в зрізанні грубого шару шкірного покриву з зони плесно. Шліфування шкірного покриву за допомогою педікюрній пилочки. Грубою поверхнею пилочки знімаються залишки огрубілою шкіри стопи. Для самоочищення пилочки рекомендується протирати ступню вологими серветками. Обробка тріщин на п’ятах. Спеціальними щипцями акуратно зрізати шкіра навколо тріщин. Лезо щипчики повинні розташовуватися вздовж тріщин. В кінці обробки знову зашліфовивается шкіра п’ят пилкою. На дев’ятому етапі обробляється шкірний покрив на пальчиках. М’якою пилою ошлифовываются подушечки пальців і бічні сторони. Залишився пом’якшувальний засіб знімається з нігтів вологими серветками. За допомогою спеціального інструменту підчищаються бічні пазухи нагідок, і відсувається кутикула. Видаляється бруд з-під нігтів. Спеціальними щипцями або кусачками видаляється кутикула, а також цими ж інструментами виконується обробка бічних валиків. За допомогою пилочки надається нігтям квадратна форма для попередження їх вростання. Дезинфікуючим засобом проводиться дезінфекція ніг. Між пальчиками обробляється шкіра протигрибковим тальком, призначеним для ніг. В кінці процедури на нігті наноситься лак або спеціальний зміцнюючий засіб. На п’яти наноситься крем, що попереджає виникнення тріщин.

Домашній педикюр

Обрізний педикюр в домашніх умовах має свої переваги, які проявляються в наступному: потрібно мати мінімум інструментів; легко виконується і не займає багато часу; навіть сильно запущені нігті після проведення процедури будуть виглядати шикарно. Завдяки таким перевагам педикюр самостійно може зробити будь-яка людина.

Щоб зробити педикюр обрізного типу візьміть таз, набір пилочок для нігтів, пемзу для видалення омертвілої шкіри зі ступень, станочок, скраб для ніжок, прямі ножиці або щипчики, дерев’яні палички для кутикули і вафельний рушник для ніг.

Етапи домашньої процедури

Підготуйте і продезінфікуйте всі інструменти. Якщо нігті покриті лаком, зніміть його спеціальним засобом. Надайте нігтям потрібну форму. Якщо довгі нігтики, підстрижіть їх ножицями, а потім обережно підпиляєте пилкою. Підпилювати нігті рекомендується пилкою, рухаючись в одному напрямку. Двосторонній пилкою відполіруйте нігті. Спочатку обробіть їх грубою стороною, щоб позбутися від маленьких нерівностей. Щоб нігті стали гладкими, відполіруйте їх менш жорсткою стороною пилочки. Щоб уникнути розшарування нігтів, всі описані заходи рекомендується робити перед прийняттям ванни. Зробіть теплу ванночку для ніжок протягом двадцяти хвилин. У неї можна додати спеціальні тонізуючі, антибактеріальні, розслаблюючі або оздоровчі засоби. Наприклад, щоб прибрати неприємний запах ніг, додайте у воду чотири столові ложки соди. Після проведення водних процедур приступайте до наступного кроку виконання педикюру. Обробіть стопи пемзою або спеціальним верстатом. Приділіть увагу проблемним зонам. Для рівномірності шкіри скористайтеся дрібнозернистою пемзою. Потім нанесіть скраб і помасажуйте ніжки. Через п’ять хвилин змийте його з допомогою води. Дерев’яними паличками акуратно відсуньте розм’якшену кутикулу і приберіть бруд під нігтями. Потім акуратно зріжте кутикулу щипчиками. Наприкінці виконання обрізного педикюру нанесіть на нігті крем. За бажанням покрийте нігтьові пластини лаком. Щоб він краще тримався, обезжирьте нігтики і нанесіть засіб у два шари. Поверх лаку нанести закріплювач. Якщо самостійно робити обрізний педикюр правильно, ваші нігті завжди будуть красивими і доглянутими. Тепер ви знаєте, що таке педикюр обрізного виду, як його виконують в салоні краси і як його можна робити самостійно.

«По секрету…»

Ви намагаєтеся не виходити з дому у відкритому взутті… Втомилися мазати нігті йодом… А про те, що б роззутися при людях не може бути й мови… Так як вигляд ваших нігтів аж ніяк не додає Вам впевненості… А відомі розрекламовані засоби від грибка чомусь неефективні у Вашому випадку… І Ви випробували на собі все: креми, мазі, гелі, припікання йодом… Тому зараз готові скористатися будь-якою можливістю, яка Вам допоможе…

Рекомендуємо переглянути майстер клас:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *