Медичний гороскоп Тільця

Дуже любить добре поїсти, що в поєднанні з уповільненим обміном речовин і переважанням процесів засвоєння сприяє утворенню жирових відкладень, зайвій повноті, додаткового навантаження на серце.

Відновлення сил організму відбувається повільно, хвороби часто носять затяжний характер, легко переходять у хронічні, тому необхідно жорстко дотримуватися режиму і долікуватися до повного одужання.

Слабкі місця — горло, гланди, щитовидна залоза.

Телець схильний до застуд, ангін, а в літньому віці схильний до діабету, хвороб серця і суглобів. Необхідно гартувати організм, берегти носоглотку, краще відмовитися від куріння, надмірного вживання кави і рідин. Не їжте на ходу — ретельно пережована їжа позбавить вас від неприємностей з травленням і попередить ожиріння.

Дієта. Для підтримки роботи щитовидної залози потрібен йод, який міститься в морській капусті, рибі, горіхах, фейхоа. Обмежте вживання борошняних і крохмалистих продуктів; основний упор в харчуванні зробіть на овочі: буряк, морква, кабачки, капусту, огірки, цибуля, зелений салат. Показано трав’яні чаї (ромашка, липа, брусничний лист, меліса, м’ята), лимонні напої. З фруктів рекомендуються сливи, абрикоси, айва, персики.

Енергетична сіль — сульфат натрію (глауберової сіль). Він сприяє виведенню з організму токсинів, надлишку рідини і міститься в нежирної яловичини, сирах, цибулі, вівсі, цикорії, малині.

Рекомендуемо переглянути майстер клас:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *