Медичний гороскоп Козерога

Відрізняється уповільненим обміном речовин, від чого в першу чергу страждають кісткові тканини організму — починається процес активного відкладення солей і утворення каменів (нирки, печінка). 

Схильність до психологічних комплексів і тривалі депресії позначаються на роботі травної системи. Хвороби затяжні і уповільнені, можуть протікати у прихованій формі і легко перейти у хронічні.

Слабкі місця — селезінка, хребет, коліна. Особливу увагу звернути на обмін кальцію — основний обмінний процес в кістках. Бажано роздільне харчування — уникати одночасного вживання білків, жирів і вуглеводів. Ваші головні вороги — холод, вогкість, депресії. Рекомендується сухе тепло, вітаміни, психотерапія. Остерігайтеся передозування лікарських засобів.

Дієта. Корисно пісне м’ясо, кефір, макаронні та хлібобулочні вироби, свіжі і варені овочі. Профілактично показана куряча яєчна шкаралупа (товчена і добре промита). Не варто зловживати ікрою, смаженим м’ясом, рибою, дичиною і картоплею. Їжу краще трохи недосолити. Побільше супів, бульйонів — щі з кропиви і зелені — петрушка, селера, цибуля, часник. З фруктів виберіть сливи, черешню, вишню, полуницю, ожину, плоди шипшини.

Енергетичні солі — фосфат і фторид кальцію, що впливають на водно-сольовий баланс і побудову кісткової тканини. Їх природний джерело — яєчна шкаралупа, морепродукти, чай, мінеральні води.

Рекомендуемо переглянути майстер клас:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *