Манікюр весна 2017: тенденції моди, ідеї

Стильний акуратний манікюр додає сто очок до образу жінки. З приходом весни оновилися і тенденції в дизайні нігтів.

Весняний манікюр 2017 поєднує в собі стильний креатив і жіночну ніжність.

Це можуть бути різкі геометричні лінії, але виконані в пастельних тонах; або ніжні квіткові округлі форми, але з яскравим помітним акцентом на одній деталі; або класична техніка френча, але в несподіваних колірних рішеннях. Загалом, є де розгулятися фантазії. Ідеї нігтьових дизайнерів у нинішньому сезоні здатні навіть самий простий манікюр перетворити міні-шедевр з ноткою весняного легковажності.

Манікюр весна 2017: особливості, тенденції, рекомендації

В основі весняної моди лежить концепція простоти виконання нейл-арту. Відходять у минуле складні композиції з химерними квітами, агресивні поєднання і багатий декор.

  • Довжина і форма. Цієї весни у фаворі спокійна натуральність – короткі та середньої довжини нігті, природна овальна форма або квадратна з закругленими краями. Ніяких довгих і гострих нігтів.
  • Колірна палітра. В основному перевага віддається спокійним відтінкам, зараз зоряний час пастельних тонів. Але вітаються і яскраві насичені кольори в якості акценту, в комбінації з ніжними фарбами або декором.
  • Малюнки. Розпис на нігтях, як і раніше актуальна, в малюнках можна комбінувати геометрію і квіти, геометрію і френч, матове і глянсове покриття, можна виділяти лінію посмішки або окремі сегменти. Активно використовується техніка місячного (або зворотного) французького манікюру.
  • Ефекти. Оригінальність і незвичайні комбінації, поєднання класики і сучасності – ось червона нитка весняних тенденцій. Стиль Коко Шанель і металік, глянець на матовому покритті, стиль Шеббі Шик і swag– всі ці ідеї в тренді навесні 2017 року.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *