Манікюр в домашніх умовах

Нинішнє суспільство встановлює власні підвалини і негласні правила, стандарти спілкування і зовнішнього вигляду, коли враховується абсолютно все — починаючи від стилю вбрання і закінчуючи доглянутістю рук і акуратністю нігтів. За нинішніми мірками руки завжди повинен прикрашати естетичний манікюр. До речі, це правило стосується і чоловіків, і жінок.

Зовнішній вигляд нігтів займає вагоме місце при будь-яких обставин. 

Але все-таки особливе значення він несе в собі, зрозуміло, для представниць прекрасної статі, які витрачають безліч дорогоцінного часу та зусиль, намагаючись надати власним нігтикам привабливість, гладкість і блиск.

Для створення ідеального манікюру багато жінок відвідують професійних майстрів, які мають повний комплект всіляких приладів та інструментів, а інші роблять манікюр своїми силами в домашніх умовах.

Для створення гарного манікюру вдома вам насправді потрібно трохи інструментів, які, зазвичай, є у кожному манікюрному комплекті.

Озброївшись усіма потрібними предметами і препаратами, можете приступати до безпосереднього манікюру. На його виконання вам знадобиться приблизно годину.

Першим ділом, розпочавши процедуру манікюру, видаліть з нігтьової пластини лак і інші прикраси. Нігтики повинні бути абсолютно чистими. Для цієї мети скористайтеся відповідною рідиною і ватним диском або тампоном. Віддаючи перевагу певній рідини для зняття лаку, переконайтеся, що вона не включає у свій склад ацетон, оскільки він висушує нігті, роблячи їх блідими, ламкими і крихкими.

Потім відповідними пиляннями надайте нігтям потрібну форму і блиск, які будуть основою наміченого манікюру. І пам’ятайте про головне: запиливание вологих і, особливо, розпарених нігтів сприяє руйнуванню їх структури і розшарування. Також важливо, щоб по краях нігтика пилка рухалася в одну сторону. Ідеальним рішенням є запиливание нігтика від боків до центру.
Ви можете надати своїм нігтикам будь-яку форму — від традиційної овальної до гострої або квадратної. Тим не менш, у цьому рішенні важливо керуватися не тільки власним смаком, але і формою пальчиків, а також станом самих нагідок. Зрозуміло, найбільш стійкою до різних впливів є квадратна форма, що дозволяє вберегти ламкі нігтики завдяки поперечному шліфуванню. Але, зазвичай, вона підходить рук з довгими й досить тонкими пальчиками. Інакше така форма може візуально укоротити і нігті, і пальці.З цієї причини пухким ручок з маленькими пальчиками найкращим чином підійдуть всілякі інтерпретації традиційної овальної форми.

Дзеркальний блиск нігтикам можна надати за допомогою полірувальної пилки. 

На відміну від простої пилочки, вона володіє чотирма робочими поверхнями.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *