Манікюр шелак на коротких нігтях: мінімалізм в максимальному прояві

Як часто багато з нас нарікали на так недоречно зламався ніготь, коли доводилося радикально змінювати довжину всіх нігтів. Але сьогодні ситуація докорінно змінилася – в моду увійшли короткі нігтики і навіть більше того, довгі нігті в нинішньому сезоні знаходяться в опалі. Максимум, який дозволений на дамських пальчиках – довжина до 5 мм, але це максимум! А ось манікюр, виконаний на коротких і навіть ультракоротких нігтики, пофарбованих у яскраві соковиті кольори гель-лаком – справжній фаворит сезону.

Фаворит сезону – манікюр шелак на дуже короткі нігті

Ще 2 – 3 роки тому, коли популярність манікюру на короткі нігті тільки набирала обертів, він був безвариативен і одноманітний. Більш того, ряд стилістів рекомендували власницям маленьких кінчиків обмежити себе в прояві фантазії – мінімум дизайну, відсутність акцентів, кольори тільки пастельні або взагалі прозорі, ну а яскраві лаки на короткі нігті – абсолютне табу.

Теперь же короткие ногти – это признак хорошего вкуса. А относительно цветов, уже второй год подряд считается, что сочные яркие оттенки допустимы только на коротких ноготках. Популярность коротких ногтей не случайна: они создают милый нежный образ, и даже в нарочито агрессивных тонах – ярко алом и черном – маникюр, может быть, и выглядят дерзко, но не столь вызывающе как на отросших кончиках.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *