Манікюр — пристрасть чи необхідність?

Яким би не було ваше соціальне становище, красиві, доглянуті руки скажуть про вас більше, ніж модний наряд. Так навіщо відмовляти собі в задоволенні відвідати хороший манікюрний салон, де досвідчені майстри зроблять ваші ручки еталонними? Ось що говорять про процедуру наші клієнти.

Яким би не було ваше соціальне становище, красиві, доглянуті руки скажуть про вас більше, ніж модний наряд. Так навіщо відмовляти собі в задоволенні відвідати хороший манікюрний салон, де досвідчені майстри зроблять ваші ручки еталонними? Ось що говорять про процедуру наші клієнти.

Манікюр — це необхідність

Чому мені необхідний манікюр? Я займаю гарне положення в компанії, мені доводиться спілкуватися з багатьма людьми, клієнтами і партнерами, співробітниками і вищим керівництвом.

Я хочу справляти враження доглянутою, статусної пані, у якої все під контролем: і руки, і думки, і справи. Все повинно бути прямо за класику. У «Євгенії Онєгіні» він нам сказав, що можна бути діловою людиною і думати про красу нігтів!

Обличчя, одяг і руки — моя візитна картка, і вони повинні бути бездоганними в будь-яку погоду і при будь-якому положенні речей.

«Якщо хочеш досягти успіху, потрібно виглядати так, ніби ти його вже добився!»

Мене не повинні видавати ні вік, ні втома. З юної пори і до глибокої зрілості я буду піклуватися про зовнішній вигляд так, як ніби живу вічно, і моя привабливість ніколи не зів’яне.

Руки, ноги, як і інші частини тіла, потребують оздоровлення і турботи. Живильні креми, масажі, ванни, обробка нігтів і кутикули, видалення ороговілих клітин — все це сприяє кращому кровообігу, активному обміну речовин, зняттю напруги, запобігає відкладення солей, а отже, допомагає здоров’ю.

Якісний апаратний манікюр в салоні добре впливає на мій внутрішній стан. Я отримую задоволення від процедури, і від результату. Це підвищує мою самооцінку, настрій, дозволяє жити в позитивному ключі. Мені це потрібно!

Манікюр — моя пристрасть

Жінки із століття в століття з величезним задоволенням прикрашали свою зовнішність. Це прагнення властиво і мені. Я обожнюю ці милі маленькі перетворення своїх рук в арт-об’єкт. Я захоплююсь красивими речами, вони приводять мене в захват. Мене радує приголомшливе стан шкіри рук, красиві нігті, мій здоровий, квітучий вигляд. Краса рук, легкість ніг — це щастя!

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *