Манікюр на коротких нігтях: місячний

Якщо ви збираєтеся зробити манікюр на коротких нігтях, то місячний дизайн – найкращий варіант. Можна сказати, що це універсальний манікюр, який в залежності від декорування можна використовувати як повсякденний або святковий нейл арт.

Особливості та види місячного манікюру

Місячний манікюр робиться майже, як френч, тільки лаком контрастного кольору виділяється на кінчик нігтя, а зона лунки нігтика. При цьому немає чітких вимог щодо вибору кольору лаку. Можна використовувати будь-які контрастні поєднання.

В залежності від конфігурації лунки нігтя місячний дизайн ділиться на окремі підвиди:

•Класичний місячний манікюр робиться з лункою (ліній місяця), чітко повторює форму природного лунки нігтьової пластини. Такий манікюр зручніше за все робити за допомогою звичайного трафарету для френча, адже за допомогою нього можна відмежувати не тільки кінчик, але і лунку нігтя.

•Місячний дизайн з лінією місяця, що повторює конфігурацію нігтьової пластини, називається перевернутий френч. У цьому випадку вона не має вигнуту, а прогнутую форму. Нерідко краю цієї лінії можуть йти по бічній поверхні нігтя і доходити до його верхньої межі.

•Якщо для малювання лунки використовувати трафарети для френча у формі англійської букви V, то ви отримаєте місячний дизайн з назвою шеврон. Він особливо добре виглядає на нігтиках з загостреними кінчиками.

•Нерідко при виконанні місячного манікюру виділяється не тільки зона лунки нігтя, але і його кінчик. Цей манікюр виглядає красиво і елегантно.

Такий дизайн нігтів можна робити звичайними лаками або гелем лаком. При цьому лінія місяця може декоруватися блискітками, фольгою, стразами, глітером або оксамитовим піском. Нерідко для отримання святкового місячного дизайну використовується розпис, об’ємні фігури або наклейки.

Нюанси виконання місячного манікюру на коротких нігтях

Оскільки короткі нагідки мають більш округлу форму, існують деякі хитрощі для візуального подовження та отримання красивого місячного манікюру:

•Місячний манікюр на короткі нігті краще робити гелем лаком. Завдяки глянсового блиску він буде візуально подовжувати нігтики і прослужить вам до двох тижнів.

•На нігтях округлої форми не варто одночасно виділяти зону місяця і кінчик нігтя. Так нігті будуть здаватися ще кругліше і коротше.

•Щоб візуально подовжити коротку нігтьову пластину можна робити перевернуту лінію місяця, заходящую на бічні частини нігтя.

•Варіант шеврон більше підходить для нігтів видовженої овальної форми і для загострених кінчиків.

•Якщо ви збираєтеся використовувати декор, то краще вибрати невеликі малюнки, розташовані вздовж нігтя. Це дозволить візуально подовжити.

Цікаві ідеї місячного манікюру на коротких нігтях

Молодіжний манікюр в горошок

Цей місячний манікюр на коротких нігтях виглядає кокетливо і романтично. Він дуже простий у виконанні, тому з ним впорається навіть новачок. Для його виконання вам знадобляться: лак світлого бежевого відтінку, трафарет для френча, чорний лак, дотс для малювання точок, золотистий лак, тонка кисть, база і фініш. Манікюр виконується у такому порядку:

1.Спочатку потрібно зробити гігієнічний манікюр. Поверхня нігтів покриваємо прозорим базовим складом і даємо йому висохнути.

2.Далі по лінії місяця ліпимо трафарет для френча, і фарбуємо ніготь вище трафарету лаком світло бежевого відтінку. Якщо лак рідкий, краще зробити два шари покриття. Тепер акуратно отклеиваем трафарети.

3.Коли лак повністю висохне, малюємо чорні цятки на нігтях. Якщо це робити за допомогою дотса, то всі точки будуть однакового розміру.

4.За межі лінії місяця малюємо золотисту смужку. Для цього використовуємо тонку кисть і лак.

5.Щоб манікюр прослужив довше, можна використовувати прозоре фінішне покриття.

Такий манікюр особливо красиво виглядає на коротких нігтях, але при бажанні його можна використовувати і на довгому манікюрі.

Місячний манікюр з квітами

Для втілення на своїх нігтики такого незвичайного дизайну вам потрібно купити лак насиченого бордового кольору, також стане в нагоді білий і рожевий лак, тонка пензлик, база і фініш. Цей манікюр незвичайний тим, що замість суцільної лінії місяця використаний візерунок з квітів.

Манікюр робимо у такій послідовності:

1.Нігтики потрібно підготувати до манікюру, стерши старий лак, обробивши кутикулу, підкоригувавши довжину і форму нігтів. Потім всі нігті потрібно покрити базою під манікюр. Так лак буде лягати рівніше і протримається довше. База повинна висохнути.

2.Далі робимо двошарове покриття лаком насиченого бордового відтінку. Кожен шар повинен трохи підсохнути перед нанесенням наступного.

3.Тепер за допомогою тонкої кисті і кольорових лаків робимо візерунок квітів по лінії місяця. При цьому найбільший квітка повинен розташовуватися в основі нігтя. До країв візерунок повинен зменшуватися, тому квіти малюємо меншого розміру і закінчуємо малюнок маленькими точками.

4.Фіксуємо манікюр фінішем.

Рожевий місячний манікюр

Вам знадобляться лаки білого та рожевого кольору, трафарети для френча, база, фініш, тонка кисть, дотс.

1.На підготовлені і покриті базою нігті (крім середнього пальця) клеїмо трафарети для френча і фарбуємо частина нігтя вище трафарету лаком рожевого кольору. На середньому пальці робимо рожевий френч.

2.Трафарети знімаємо, а лунки нігтя на вказівному пальці і мізинці фарбуємо білим лаком.

3.Лунку нігтя на середньому і безіменному пальці декоруємо білими крапками, які малюємо за допомогою дотса.

4.Безіменний палець декоруємо візерунком з точок, а ніготь на середньому пальці прикрашаємо ажурним малюнком, якої виконуємо тонкою кистю і білим лаком. На кордоні отросшего кінчика нігтя на середньому пальці ставимо білі точки.

5.Весь манікюр фіксуємо прозорим фінішним складом.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *