Манікюр на дуже короткі нігті

Навіть на дуже короткі нігті можна зробити манікюр, який буде виглядати красиво і елегантно, візуально подовжуючи нігтьові пластини. Для цього потрібно правильно підібрати дизайн нігтів і знати невеликі хитрощі виконання такого манікюру.

Дизайн на короткі нігті

Оскільки при дуже короткому манікюрі нігтьова пластина здається не такою овальної і витягнутою, як при відрослих нігтики, важливо правильно вибрати дизайн нігтів. Для таких нагідок підійдуть такі види манікюру:
•Звичайний однотонний манікюр, виконаний лаком гелем насиченого відтінку, дуже добре виглядає на таких нігтях. За рахунок щільного кольору обсяг нігтя зменшується, а глянсовий блиск гелю лаку візуально подовжує нігтик. Але і манікюр, зроблений звичайним лаком, теж добре підійде до таких нігтям.

•Мереживний манікюр також добре виглядає на коротких нігтях, але тут важливо правильно підібрати напрямок візерунка.

•В’язаний манікюр на коротких нігтики створює відчуття затишку і домашнього тепла в зимові холоди.

•Дизайн з правильно розташованими візерунком дозволить візуально подовжити нігтик.

•Манікюр з точками дуже грайливо і кокетливо виглядає саме на коротких нігтики.

•Золотий декор з самоклеючих смуг фольги і в місячному манікюр допоможе змінити форму нігтя.

•Оксамитовий або замшевий манікюр добре гармонує з такою довжиною нігтя.

Дизайн на короткі нігті

Чого не варто робити на коротких нігтях:

•Самий невідповідний манікюр на дуже короткі нігті – це френч, адже для виділення контрастним кольором потрібен відрослий кінчик хоча б довжиною 3 мм. Якщо такий дизайн зробити на коротких нігтях, то нігтьова пластина буде здаватися ще коротше і кругліше.

•Матовий манікюр також не підходить для коротких нігтів. Відсутність блиску згладжує поверхню нігтя, і він здається більш плоским і круглим.

•Однотонний манікюр білим лаком або пастельними кольорами – теж не кращий варіант.

Тонкощі манікюру на коротких нігтях

Роблячи манікюр на дуже короткі нігті, варто дотримуватися наступних правил:

1.Якщо ви використовуєте візерунок, то намагайтеся, щоб він був витягнутий по поздовжній осі нігтя. Так нігтик візуально буде здаватися довшим.

2.Для однотонного манікюру використовуйте глянсові лаки насиченого темного кольору. Вони візуально звужують ніготь.

3.Не варто використовувати велику кількість декору. Так нігті будуть здаватися перевантаженими і великими. Якщо хочете прикрасити манікюр, краще використовувати декор з поздовжніх блискучих смуг або страз на одному нігті руки.

4.При виборі лаку для коротких нігтів віддайте перевагу глянцевим емалям гелям і лакам.

5.Не потрібно використовувати поперечні лінії і візерунки на коротких нігтях.

6.Не варто наголошувати на кінчик нігтя, щоб візуально зменшити нігтьове ложе.

Молодіжний манікюр на короткі нігті

Незважаючи на те, що в манікюрі використовувався білий лак, він виглядає цікаво і свіжо. Такий ефект досягається за рахунок використання яскравих різнокольорових смужок. Цей нескладний дизайн нігтів виконується з допомогою білого, жовтого, світло-рожевого та рожевого лаку. Також вам знадобиться тонка кисть, база і фініш.

1.Спочатку нігті потрібно підготувати: змити старий лак, обробити і прибрати кутикулу, підправити довжину і форму нігтів. Потім на все нігтики наносимо прозору базу.

2.Після її висихання можна фарбувати нігті кольоровим лаком. Один палець на руці прикрашаємо рожевим нігтиком, а всі інші – білими. Краще виконати двошарове покриття, так манікюр протримається довше.

3.Після підсихання останнього шару можна наносити кольорові штрихи на нігті. Для цього використовуємо кольорову кисть і лаки різного кольору.

4.Фіксуємо весь манікюр безбарвним фінішем.

Чорно-золотий манікюр на короткі нігті

Чорно-золотий манікюр на короткі нігті

Такий дизайн нігтів стане справжньою прикрасою ваших рук. Для його виконання вам потрібно запастися лаками чорного та золотистого кольору, із золотим лаком глітером, дотсом, тонким пензлем, базою і фінішем.

1.Після стандартної підготовки нігтьових пластин наносимо прозорий базовий склад і даємо йому підсохнути.

2.Тепер фарбуємо ніготь на вказівному пальці лаком чорного кольору. Всі нігтики, крім безіменного пальця, покриваємо лаком золотистого відтінку. А нігтьову пластину на безіменному пальці фарбуємо лаком з глітером. Якщо лаковий склад дуже рідкий, краще виконати два шари. Так колір манікюру буде більш насиченим, і він прослужить вам довше.

3.Тепер за допомогою дотса і ставимо крапки чорного лаку на нігтях з золотим покриттям.

4.Нігтик з чорним лаком прикрашаємо двома золотими смужками у верхній частині. Їх зручно малювати за допомогою тонкої кисті.

5.Для закріплення манікюру і глянсового блиску наносимо на всі нігті прозорий фінішний складу.

Оксамитовий манікюр на короткі нігті

Щоб домогтися оксамитового ефекту на нігтях, можна використовувати різні засоби. Підійде кольоровий пісок під колір вашого манікюру або спеціальний флок (мікроскопічні ворсинки). Крім них вам знадобиться лак насиченого темного кольору і база.

1.Спочатку підготовлені нігті покриваємо базою і даємо їй підсохнути.

2.Після цього робимо двошарове покриття кольоровим лаком. При цьому останній шар не повинен повністю висихати, щоб на нього можна було приліпити оксамитовий декор.

3.Далі робимо наступне. Можна просто посипати нігті піском або флоком, або занурити палець у ємність з обраним декором і їм трохи поворушити там, щоб флок або пісок краще прилип до нігтя.

4.Злегка притискаємо подушечкою пальця декор до нігтям. Так він буде триматися міцніше.

5.Сухий пензлем змахуємо не приклеївся декор.

6.Фініш використовувати не будемо, оскільки втратиться весь оксамитовий ефект манікюру.

Не менш красиво на нігтях виглядає ікорний дизайн, який виконується аналогічно, тільки замість флока на лакову основу приклеюється мікро бісер.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *