Манікюр «Котяче око»: як наносити магнітний лак?

Кожен рік мистецтво нейл-арту підносить представницям прекрасної статі новий дизайн. Вдосконалені технології нанесення текстури і різні добавки до лаку перетворюються на справжнє чудо. Сьогодні мова піде про новому дизайні – «котяче око».

Особливості магнітного лаку

Гель – лак «котяче око» отримав свою назву із-за схожості з органами зору наших домашніх улюбленців. Їх іскристі в темряві очі-щілинки стали прообразом нового дизайну. На нігтьовій пластині зображення виглядає як невелика блискуча смужка. Іноді зустрічається і інший малюнок: у вигляді зірочки, розбіжних променів, зигзагів і ін.

Як правило, використовують магнітний гель лак темних, насичених кольорів. На пастельних і світлих тонах обриси будуть просто зливатися з фоном.

У структурі лаку знаходяться мелкодисперсионные металеві частинки. Вони і формують той незабутній малюнок на нігтях. Для отримання потрібного зображення досить піднести магніт до тільки що накладеного шару лаку і потримати близько 8-10 секунд. Метал притягнеться до поверхні і створить мерехтливу смужку. Застосовуючи трафаретні магніти можна домогтися відображення інших, не менш загадкових силуетів.

Всупереч побоюванням багатьох жінок, магнітний лак абсолютно нешкідливий. У його складі знаходяться натуральні інгредієнти, сприятливо впливають на зовнішній вигляд рук. Відсутність агресивних хімічних сполук обумовлює хорошу переносимість манікюру «котяче око». Однак його не слід носити більше 20 днів поспіль, оскільки концентровані полімерні речовини перекривають доступ кисню.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *