Манікюр для бізнес-леді: нарощуємо нігті акрилом

На сьогоднішній день в мистецтві манікюру використовується велика кількість методик і технологій нарощування нігтів. Однією з самих надійних, простих і відносно швидких варіантів є технологія нарощування нігтів акрилом.

Акрил складається з двох компонентів: спеціальної пудри (полімеру) і рідкого акрилового складу (мономеру, ліквід). При їх з’єднанні утворюється м’який матеріал, який швидко густіє і твердне під впливом повітря.

Способи нарощування нігтів акрилом

Нарощування нігтів акрилом відбувається двома шляхами, які розрізняються кріпленням: на типсах (пластмасові нігті, які приклеюються до справжнім і на них, безпосередньо, будуть викладати акрил) і на формах (це гнучкі пластинки з паперу або іншого матеріалу, на яких формують майбутній ніготь).

Що входить в набір майстра?

Набір професіонала для нарощування нігтів акрилом складається з кількох варіантів акрилової пудри, пилки і фрези для штучних нігтів, кисті, а також таких матеріалів як мономер, праймер і безлічі типс і форм.

Технологія нарощування акрилових нігтів c допомогою типс

Необхідно добре продезинфікувати руки. Акуратно опиливаем нігті дрібнозернистою пилою, щоб зняти з них блиск. Після обробляємо їх антисептиком і намагаємося руками більше нічого не брати. Підбираємо для кожного нігтя тіпси (здебільшого використовують одну велику для великого пальця, одну маленьку для мізинця, а всі інші одного розміру). Знежирюють нігтьову пластину праймером. На поверхню тіпси, яка буде контактувати з нігтем, наносять рівномірно клей і притискають на 5-7 секунд до нігтя. Залишки клею швидко прибирають серветкою або паличкою.Обрізаємо тіпси до потрібної довжини і заливаємо кордон між типсой і натуральним нігтем. Ліквід наливаємо в скляний стаканчик і занурюємо кисть перший раз повністю. Знімаємо надлишки лікві і занурюємо пензель вертикально в акрилову пудру. Формуємо кульку і переносимо його на ніготь. Перший шар накладаємо тонко, а другий – товщі. Коли акрил затвердіє, то починаємо полірувати його пилою, поки його поверхня не стане рівною. Дрібнозернистою пилою надаємо форму, а після поліруємо. Змащуємо область кутикули маслом і покриваємо базовим покриттям.

Технологія нарощування акрилових нігтів на «нижніх» формах

Починаємо з дезінфекції рук. Знімаємо верхнє покриття з нігтів по лінії росту дрібнозернистою пилкою. Відсуваємо кутикулу і наносимо праймер тонким шаром. Намагаємося не заходити на шкіру праймером. Надягаємо форму на палець, згинаємо її і перевіряємо, щоб вона розташувалася під куточками нігтя. Закріплюємо форму по центру пальця і акуратно з’єднуємо кінчики форми. Покриваємо праймером ніготь ще раз. Починаємо моделювати ніготь з вільного краю – наносимо кулька білого акрилу на форму і розподіляємо його по ній. Вирівнюємо всі сторони майбутнього нігтя.На натуральний ніготь наносимо кулька рожевого акрилу, але так, щоб ці шари не перекривалися, інакше французький манікюр будемо виглядати каламутним. Необхідно ще один білий кулька викласти біля кутикули і акуратно розтягнути по всьому нігтя у вигляді арки. Після повного висихання акрилу знімаємо форму, обтачиваем краю і шліфуємо поверхню. Наносимо масло на область кутикули і розподіляємо по всьому нігтя. Шліфуємо ніготь дрібнозернистою пилою до глянцевого стану, коли повернете його на світло – відблиски повинні відображатися. На фініші наносимо шар прозорого лаку.

Робота з типсами вважається більш простий, але професіонали воліють працювати більше з формами.

Акрилові нігті мають відносної міцністю, легко знімаються, мають довгий термін шкарпетки (до 4 місяців), не деформують натуральний ніготь при відростанні, зламаний — можна легко відремонтувати.

Головний недолік технології нарощування нігтів той, що акрил має дуже різкий і їдкий запах, але він швидко випаровується.

Як будуть виглядати Ваші нігтики — вирішувати тільки Вам!

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *