Макіяж, який не подобається чоловікам: убий його симпатію своєю красою!

Ах, як набрид цей дискримінаційний стереотип: ми, дівчата, одягаємося, фарбуємося, робимо манікюр заради чоловіків! Ні, ми – повноцінні, і наш зовнішній вигляд – це самовираження, внутрішній стан, а не догодити, так званого, сильній статі. Тому вивчаємо, який макіяж не люблять чоловіки і доводимо, що ми зовсім не для них намагаємося!

Поганий макіяж: очі, вторящие небес

Виявляється, чоловіків лякає макіяж очей прекрасних небесних кольорах: синьому і блакитному. Вони бачать у цьому надмірне бажання привернути увагу. А між тим, всесвітньо відомі ікони стилю начебто Сари Джесіки Паркер і Бейонсе часто приміряють такий макіяж очей для червоних доріжок.

Улюблені «smoky eyes» лякають чоловіків!

Здається, темні очі можуть зробити запаморочливо красивою і фатальний будь-яку дівчину. А, ні! Для чоловіків це дуже поганий макіяж. Він у них асоціюється у більшості випадків з агресією, а то і отвратными синцями.

Або у молодих людей хворобливе сприйняття, або у нас немає почуття міри?

Яскраві помади і блиски не надають губам сексапільності

Ми вважаємо помаду, чи не основною зброєю в спокушанні. Мерилін Монро стала світовим секс-символом завдяки хитрому використання трьох відтінків червоної помади. Сьогодні навіть діловий і класичний стилі допускають грамотне її застосування.

А для більшості хлопців губи, підведені насиченим кольором помади або блиску, є втіленням вульгарності навіть в правильному поєднанні з макіяжем очей і одягом. Такі губи замість бажання поцілувати викликають море негативних думок: помада здається їм несмачною; представляються їдкі плями на сорочках і особі; згадується мама, яка ну ніяк не надихає на сексуальні бажання і т. д. і т. п.

І як же це любительок яскравих помад на чолі з Дженіфер Лопес, Енн Хетеуей і Вікторією Бекхем хтось цілує? А може, ніхто й не цілує, або на побачення вони не фарбуються?

«Ляскай віями і злітай!»

Якісні накладні або нарощені вії миттєво роблять погляд більш виразним, а обличчя більш симпатичним. Так, і взагалі вони додають зовнішності дівчини якогось містицизму, таємничості і вражаючої чарівності.

Чоловіки ж називають це чарівність не інакше, як «буренкиным» поглядом. Він асоціюється у них з поганим макіяжем повії, рівно, як і три шари туші на натуральних віях. Так що ті, хто бажає догоджати чоловікам, не можуть собі дозволити навіть туші на віях!

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *